Mikulášek uzavírá kauzu a posílá Melišovi varování

Mikulášek Bolo Meliš
Včera se znovu rozhořel spor kolem zrušeného duelu Mikulášek vs Meliš/Bolo. Tomáš se totiž nechal slyšet, že Vaškovi nevěří a že si společně se svou manažerkou vyžádali od OKTAGONu lékařskou zprávu, která by potvrdila Mikuláškovo vysvětlení, proč zrušil zápas, ale kterou bohužel nedostali. Mikulášek na to reagoval s tím, že nemá důvod si vymýšlet a že klidně médiím a komukoliv zprávu poskytne. Nyní celou kauzu uzavřel a zároveň poslal varování.
Jiří Procházka prozradil, jak ho oslovil Triple C Henry Cejudo

“Poslední nějaký komentář na nějaká obvinění. Hned po incidentu jsem nabídl komukoliv lékařské zprávy. To se Tomáš Meliš ani slavná Eva Borodáčová neozvali? Proč? Proč Eva, která není vlastně nikdo, žádá bez mého svolení OKTAGON o vydání lékařské zprávy. To je trochu protiprávní. Ale bůh jí to odpustí. To KO, které dostala, bylo těžké v posledním zápase. Dál nechápu, proč se to řeší 14 dní po zápase? Eva na tuhle otázku není schopná odpovědět nikomu. Proč se neozvali mně a nebo manažerce Nině, která to se mnou vyřešila? Chápu, že chtějí dělat zle, ale to můžu já taky. Třeba se můžu ptát, co dělal v Praze a bydlel někde u někoho a tvrdil, co tvrdil.
Co se týče váhy, že mám zdravotní problémy. To bylo, když jsem si v Polsku zlomil nohu a hned jsem kontaktoval Ondru Novotného. Ten mi nabídl zrušení zápasu. Já jsem nesouhlasil a on se za mě postavil a řekl, že mám zdravotní problémy a proto ta váha. Jinak jsem chodil na záchod po čtyřech. Ty tupé hovado, nemůžu se dočkat, až ten zápasu bude. Přísahám, že ani obrácený guard a nebo tvůj přestřelovaný hák, který jsi pěkně trénoval, nezabere. Jsi první člověk, kterému chci opravdu něco udělat a udělám. Stačilo napsat ty můj malý macko. Omlouvám se, že jsi čekal na zápas, ale bohužel víceméně můžeš být rád,” vzkázal Vašek Mikulášek na svém IG profilu.

Zatím to tedy vypadá tak, že se duelu Mikulášek vs Meliš dočkáme, jen zatím nevíme kdy.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *