Mikulášek reaguje na Meliše! O jaký balík zrušením duelu přišel?

Vašek Mikulášek Bolo Meliš
Turnaj OKTAGON 29 má ještě menší dohru v podobě výměny mezi Vaškem Mikuláškem a Tomášem Melišem, kteří se spolu měli utkat v hlavním před-zápase večera. Vašek se však týden před vážením zranil a byl tak nucen ze souboje odstoupit. Tomáš však této verzi nevěří, takže si prý vyžádal lékařskou zprávu, kterou však nedostal.
Šampion Viktor Pešta odhaluje neshody s OKTAGONem

“Dočetl jsem se, že mi Meliš nebo Bolo nebo jak se jmenuje, že mi nevěří. Vezl mě tam Pavel Bechtold, který viděl, v jakém stavu jsem. Když jsem byl zmatený, tak to byl první člověk, kterému jsem se ozval. Od 2 do 4 do rána jsem psal i dalším lidem. Já mám čisté svědomí. Dali mi injekce na ředění krve, dali mi silné prášky proti bolesti. Měl jsem bolesti, byl jsem celý oteklý, neustále mi tekla krev z nosu. Spekulace, že bych ten zápas zrušil jen kvůli tomu, že ten zápas nebyl v Ostravě, že bych přišel o sponzory, je taky nesmysl. Když jsem zápas v Brně zrušil, tak jsem přišel o nějakých 240-250 tisíc. Kdybych to měl počítat i s Ostravou, tak je to daleko víc. Asi chápete, že jako zápasník, který nedělá soukromky, jsem ty peníze potřeboval. Hodně jsem je potřeboval. To, že mi někdo nevěří, ti mi můžou oblízat. Já jsem vždy dělal vše pro to, abych nastoupil. Nechápu, proč to řeší až teď,” vysvětlil Vašek Mikulášek na svém IG profilu. Zároveň nabídl, že pokud novináři nebo kdokoliv bude mít zájem, tak lékařskou zprávu poskytne.
“Jeden z mojich kamarátov si všimol, že na Tapology bol náš zápas už v pondelok zrušený. Pozerám že čo!? Potom zrazu vyšiel článok o tom, ako sa Mikuláškovi nechce do Brna. To už mi bolo jasné, že budú problémy. A zrazu vo štvrtok, týždeň pred vážením, mi už od rána chodili správy od novinárov, že či niečo viem o tom, že Mikulášek je mimo. Samozrejme, že som nevedel, bol som práve v Brne u Tomáša Hrona na sparingu a sústredil sa na svoju prípravu na zápas.

Hovorím si, veď by mi dal niekto vedieť nie, keby bolo niečo v neporiadku?! Samozrejme, mojej manažérke vedenie volalo asi ako poslednej, pretože už to bolo všade, iba my sme nedostali info. Teda dostali, ale zrejme ako poslední.
Poviem to tak, že neverím tej jeho verzií o skákajúcom psovi! Prvýkrát, keď zrušil zápas zo zdravotných dôvodov, tak to bolo, že má zápal, niečo s očami, teraz skákajúci pes?! Keď niekto zruší zápas, tak prvý by to mal vedieť podľa mňa jeho oponent! Ďalšia vec, lekárska správa. V prvom prípade som ju ja ani moja manažérka nevideli, v tomto druhom prípade už moja manažérka žiadala o doloženie lekárskej správy. Na prekvapenie, nikto nám ju neposlal. V prvom prípade žiadna lekárska správa, v druhom to isté!” vysvětlil Tomáš Meliš pro Svet MMA.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *