Mikulášek bohužel nenastoupí! Co se stalo?

Mikulášek
Před malou chvílí jsme vás informovali o tom, že zákulisní zdroje naznačují, že je Vašek Mikulášek bohužel ze hry. V návaznosti na tuto informací organizace OKTAGON MMA na svém IG profilu potvrdila, že se Baba Jaga na turnaji OKTAGON 29 bohužel opravdu nepředstaví. Co se stalo? Znovu za to bohužel mohou schody, které vedly ke zranění.
Strach? Na jakou podmínku Jake Paul nepřistoupil?

“Vašek Mikulášek bohužel v Brně nenastoupí. Po pádu ze schodů dnes v noci je v nemocnici s nepříjemným zraněním nohy a pravděpodobně i hlavy. Držíme mu palce a pomůžeme dle našich možností. Tomáš Bolo byl informován a uvidíme, jak to dopadne s jeho zápasem,” informovala organizace OKTAGON MMA na svém IG profilu.

Podobně jako nedávno Cvernovi, i Mikuláškovi se bohužel staly osudné schody. Bližší informace zatím nejsou k dispozici, ale z předchozích vyjádření víme, že měl Vašek s nohou problémy celou přípravu. Je tak bohužel možné, že si při pádu zranění prohloubil a nebo že právě zranění mohlo vést k onomu pádu. Více se snad dozvíme přímo od Vaška, ale pro tuto chvíli mu přejeme hlavně brzké uzdravení.
Nastoupí na akci alespoň Bolo/Meliš? To zatím není jisté. Do turnaje sice zbývá více něž týden, ale je otázkou, zda se podaří najít náhradu a zda jí případně Tomáš přijme. To se teď bude nejspíš intenzivně řešit.

Turnaj OKTAGON 29 navíc dozná ještě jedné změny. S ohledem na nově vyhlašovaný nouzový stav prý bude možné na hromadné akci přivítat maximálně 1 000 lidí, takže se kapacita Pevnosti Brno bude muset mírně omezit. Zároveň samozřejmě není jisté, jak tato opatření ovlivní připravovaný turnaj OKTAGON 30, který by se měl odehrát 30.12. v O2 Aréně. Nezbývá než čekat a doufat. Vedení organizace už však samozřejmě pracuje s různými variantami tak, abychom o akci nepřišli, takže je spíše otázkou, zda budou moct být na místě fanoušci a případně kolik. Doufejme, že co možná nejvíce…

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *