Mikulášek aka Baba Jaga si vzal do ringu Hamáčka?

Vašek Mikulášek Hamáček
Obyčejně politiku do sportu netaháme, ale v případě tohoto bizaru uděláme drobnou výjimku. Blíží se totiž volby, takže se samozřejmě všechny strany snaží “přiblížit lidu” a ukázat, že jim záleží na veřejném blahu, ale že mají i kuráž. Předseda ČSSD to vzal evidentně hodně vážně a svou odvahu šel ukázat přímo do ringu, kde se mu nepostavil nikdy jiný, než Václav Mikulášek aka Baba Jaga, který je proslulý svým svérázným chováním a vyjadřováním. Jak na toto setkání vlastně došlo? Prý v podstatě úplnou náhodou.
Attila Végh dostal nabídku na odvetu s Vémolou

“Lidi asi ví jaký názor mám na politiku je mi to úplně jedno. Jednou sedíme v gymu a kluci, že uděláme si z někoho prdel, no tak jsem napsal panu Hamáčkovi přijď na trénink. A on přišel. Jako že klobouk dolů, málokdo přijde, ať už nějaký hater anebo člověk, co říká, ze mě zbije. On jediný přišel, tak za mě všecka čest,“ napsal pro iDNES.cz „Baba Jaga“ Mikulášek. “Zachoval se jako chlap, tak za mě palec hore.”

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vasek Baba Jaga Mikulasek (@vasekmiku)

“Málokdo přijde, ať už hater a nebo člověk, který říká, že mě zbije. On jediný přišel. Za mě všechna čest. Neříkám, abyste ho volili a nebo bla bla. Je mi jedno, kdo koho volí, ale zachoval se jako chlap,” doplnil Mikulášek na svém IG profilu.

Bylo by samozřejmě skvělé, kdyby mělo MMA větší státní podporu, ale na druhou stranu doufejme, že blížící se volby nevyprodukují více podobných setkání.

Co se týče Mikuláška, tak toho čeká na začátku prosince další zápas. Na domácí půdě v Ostravě se totiž utká s Bolem. S tím se v minulosti kamarádil, ale poté to mezi oběma borci začalo skřípat. Můžeme se tak těšit na další hodně zajímavý zápas. Celé akci by pak měla vévodit další titulová obhajoba Davida Kozmy. Ten by se měl dle předběžných plánů utkat s vítězem souboje Brito vs Kníže, na který přijde řada už tuto sobotu na turnaji OKTAGON 28.
1 komentář na “Mikulášek aka Baba Jaga si vzal do ringu Hamáčka?”

  1. Pingback: UFC elita tipuje zápas Volkanovski vs Ortega | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *