Mike Perry se s radostí pochlubil, na jaký balík si přijde díky nové smlouvě v BKFC

Mike Perry

Pokud věříte Miku Perrymu, bývalý zápasník UFC si možná bude muset svou „platinovou“ přezdívku vylepšit na „zlatou“. Perry nedávno prohlásil, že má s BKFC smlouvu na několik milionů dolarů. Pokud je to pravda, byla by jeho smlouva jednou z největších v bojových sportech (mimo box). Perry nyní prozradil detaily smlouvy, ale také to, koho má dále na mušce.

Kozma sice padl, ale i tak vydělal balík! Kolik si z pyramidy odnáší?

„Musím říct, že mám smlouvu zhruba na 8 milionů dolarů,“ tvrdil Perry v rozhovoru pro MMA fighting. „Prostě to tady řeknu, ať si trhnou nohou, teď se mnou musí někdo bojovat, protože jsem připraven ty peníze vydělat. Mám tyhle peníze na papírech, mám dům, za který platím, mám rodinu, za kterou platím. Mám všechny tyhle drahé věci. Jsem připraven se prát, propagovat, kecat a dát pár lidem přes držku.“

Dalším populárním bojovníkem, který opustil organizaci UFC a vydal se na trh volných zápasníků, je Darren Till, někdejší titulový vyzyvatel UFC ve welterové váze. Z UFC odešel v roce 2022 a zatím neprozradil žádné podrobnosti o tom, kdy nebo kde ho uvidíme zápasit příště (i když se spekulovalo, že se objeví v Misfits Boxing).
Till se nedávno na Twitteru svěřil, že se soustředí na box a cítí se v něm opravdu dobře. To přimělo Perryho, aby se do toho vložil a navrhl, že se setkají v BKFC. Mike Perry a Darren Till o vzájemném souboji v minulosti hovořili, i když nikdy ne příliš vážně. Vždy to vypadalo, že jde o zápas, který by Perry rád uskutečnil, zatímco Till (nacházející se v té době na vyšším konci žebříčku UFC ve welterové váze) se soustředil na jiné věci. 

Vzhledem k tomu, že se o zápase nikdy vážně nejednalo, alespoň v rámci UFC, vedlo to k několika komickým výměnám názorů mezi oběma. Jednou z nejlepších věcí, která vzešla z jejich minulých interakcí, je tato animace vytvořená Case Hartsem z Bloody Elbow. 

 
 Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *