Miesha Tate po úspěšném návratu vyhlíží další soupeřku

Miesha Tate, UFC

Comeback po téměř pěti letech se bývalé šampionce Mieshe Tate povedl náramně. Svým výkonem nenechala nikoho na pochybách a Marion Reneau ukončila na začátku třetího kola.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/07/19/khabib-nurmagomedov-vysvetluje-jak-je-to-s-goaty/

Miesha “Cupcake” Tate se o víkendu na turnaji UFC Fight Night vrátila ve špičkové formě a připsala si vítězství nad Marion Reneau TKO ve třetím kole. Skvělý návrat po téměř pětileté pauze v MMA. Zatím se nerozhodla co dále, ale prý je otevřena odvetě s Holly Holm, kterou porazila v pátém kole na UFC 196 a získala titul v bantamové váze. Zároveň uvedla, že chce ještě jeden zápas v tomto roce.

“Je to všechno férová hra,” řekla Tate na tiskové konferenci po turnaji UFC on ESPN 26. “Mohu zápasit s kýkoliv. Myslím, že boj s Holly by byl skvělý. V divizi je spousta žen. Nevím, kam mě teď v žebříčku umístí, ale nejsem ta, která by řekla, že si něco zasloužím. Chápu, že musím pokračovat krok po kroku, ale kdokoli bude v žebříčku přede mnou, tak jsem s tím v pohodě. Jsem si jistá, že Holly a já budeme znovu bojovat.”

Holly Holm svůj zájem zápasit Mieshou Tate naznačila už před turnajem UFC on ESPN 26, když na svém Instagramu zanechala tento vzkaz:

“To víte, že dnes večer budu sledovat zápasy. Krása boje je, že se tam může stát cokoli. Je zábava to sledovat. Budoucnost není známa a každá vteřina se počítá. V zápase můžete dominovat a ve zbývajících minutách vám vítězství může proklouznout mezi prsty. Ráda bych dostala příležitost tuto ztrátu vykoupit. Chcete to také vidět? Holm vs Tate 2?”

Tudíž to vypadá, že máme zaděláno na zajímavou odvetu. V jejich prvním souboji Holly Holm většinu zápasu dominovala, ale v pátém kole udělala chybu, která jí stála vítězství, když se nechala od Tate uškrtit. Ta slavila titul, o který ale hned v následujícím souboji přišla s Amandou Nunes. Ta od té doby vládne ženské bantamové váze UFC. 

1 komentář na “Miesha Tate po úspěšném návratu vyhlíží další soupeřku”

  1. Pingback: "Zápas Vémola vs Ragozin bych postavil na naší akci," říká Adrian Smrčka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *