Michael Chandler má radu pro Poiriera

Chandler Poirier McGregor
Dustin Poirier je příkladem válečníka, který se nikdy nevzdává. Poté, co v krásné válce porazil Maxe Hollowaye a stal se tak prozatímním šampionem lehké váhy, ho čekal duel s Khabibem. Toho sice Dustin dokázal dostat do problému, když jej natrefoval v postoji a pak zamkl do gilotiny, ale nakonec to byl stejně Diamant, kdo pohotově klepal těsně zamčený RNC. Dustin se však nevzdal a po další krásné válce s Hookerem se propracoval k soubojům s McGregorem, které kompletně ovládl. Nyní ho čeká titulová bitva, ale Michael Chandler radí počkat.
Nenávist? Khamzat Chimaev vysvětluje, jak to má s Khabibem

“Pokud bych byl na místě Dustina, tak bych si v klidu počkal na čtvrtý zápas s Conorem. Umíte si představit, že by Dustin získal titul a poté, co by se Conor vrátil, by došlo na čtvrtý zápas? To by přeci bylo šílené. Já bych si tedy na jeho místě hezky počkal. Už jen proto, co všechno Conor řekl o jeho ženě a dětech. Mluvil přeci o tom, že je zabije a podobně. Je mi však jasné, že Dustin Poirier je skutečný válečník, který se chce dostat na vrchol. Samozřejmě už byl prozatímní šampion, ale to pořád není ono. Myslím si tedy, že v tomto případě dostane přednost titul,” nabídl Michael Chandler svůj názor.

Dustin přitom už jednou titulový zápas odmítl. Poté, co v lednu porazil Conora poprvé, totiž dostal nabídku na zápas s Oliveirou. Tehdy dal však Poirier přednost souboji s Conorem, který se nakonec odehrál v červenci. V mezidobí se pak Oliveira utkal právě s Chandlerem, kterého ve druhém kole ukončil a stal se tak šampionem.
Dustin uvedl, že se dalšímu souboji s Conorem nebrání, ale háček je nyní v tom, že se vůbec neví, kdy se Ir vrátí do boje. Má totiž za sebou ošklivé zranění a operaci, která si nyní vyžádá delší rekonvalescenci. Bývalý dvojnásobný šampion se tak k tréninku ideálně vrátí až na konci roku, takže do boje půjde případně až někdy v první polovině roku 2022.

Tak dlouho asi Dustin čekat nebude, takže se spíš na konci roku dočkáme duelu Oliveira vs Poirier, který bude hodně zajímavý.
1 komentář na “Michael Chandler má radu pro Poiriera”

  1. Pingback: Tři legendy UFC, které byly blízko smrti | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *