Mezi hlavní hvězdou Karlosem Vémolou a vedením OKTAGONu to skřípe?

OKTAGON Vémola Novotný

Karlos Vémola se po výhře nad Iličem, díky které se stal OKTAGON šampionem polo-těžké váhy, nechal slyšet, že ho čeká operace lokte, ale že by rozhodně chtěl bojovat na turnaji OKTAGON 36 v Německu, protože chce být naplno součástí zahraniční expanze. Také mluvil o tom, že by chtěl ve Frankfurtu bojovat o titul šampiona těžké váhy. Zkrátka počítal s tím, že v Německu bude, čemuž evidentně podřídil i svůj zdravotní stav, aby se následně dozvěděl, že to bude jinak.

Šampion Kincl musel ženě koupit lístek? Promotér reaguje a vysvětluje systém

“Vzhledem k tomu, že jsem počítal a doufal, že mě Ondra s Palem dají do Německa, což nedopadlo, z jakýchkoliv důvodů, to už musí vědět oni, tak jsme tu přípravu ne zvolnili, ale s ohledem na to, že jsem po operaci, trochu upravili, že najíždíme do režimu, že musím být připravený až na konci prosince. Není důvod to úplně uspěchat. Právě alespoň předejdeme zbytečným zraněním,” vysvětlil Karlos Vémola během přímého přenosu s Fight Live.

Karlos však se zápasem ve Frankfurtu evidentně dost počítal, čemuž podřídil i operaci ruky, “Já jsem se v souboji s Iličem zranil. Rozbil jsem si o něj loket, takže to bylo akutní a muselo se operovat. Ale já mám ten loket dlouhodobě špatný, tak doktoři říkali, že když už to budou otevírat, tak mi udělají kompletní rekonstrukci, aby to bylo v pořádku, protože to se stejně bude muset udělat. Já, protože jsem měl za to, že jsem s Ondrou Novotným domluvený, že budu zápasit v Německu, jsem řekl, že ne, že bych nebyl připravený, tak ať udělají jen to, co je nezbytně nutné, protože jsem to Ondrovi slíbil a v Německu chci být.

  

Proto mě dost sere, že v tom Německu nejsem, protože jsem to mohl mít za sebou. Do konce prosince bych se stihl krásně připravit a takhle to pro mě znamená to, že jsem tu operaci ´odbyl´, nenechal jsem to udělat celé. V Německu stejně nenastoupím, počkám do prosince, udělám zápas a pak musím na operaci znovu. Naprosto zbytečné, ale je škoda o tom mluvit. To je prostě hotové,” pokračoval viditelně naštvaný a zklamaný Vémola.

Ondřej Novotný argumentoval tím, že by se měl Terminátor šetřit a že má nejspíš na dohled důležitý souboj s Kinclem, takže je třeba se trochu držet při zemi. “To si myslím, že je jen nějaká úplně zbytečná a hloupá výmluva pro veřejnost. To měl asi řešit se mnou. Kdyby mi to řekl v srpnu, tak jsem si tu ruku nechal operovat pořádně. Kdyby mu šlo o moje zdraví, tak jsme se dohodli hned. Tady jde spíš o to, že se jim na kartu do Německa nehodím. Nemají tam adekvátního soupeře. Puetze chtějí vypromovat, ale to se jim asi nepovede, protože ho podle mě Meloun přejede. Potřebují, aby se jim vyprodala O2 Aréna, protože se mi daří mít dva tábory lidí… OKTAGONu se to hodí. Rozhodně to nemá nic společného s tím, že by dbali na moje zdraví. To zase nehrajme, že to dělají pro mě. To určitě ne,” uzavřel toto téma Vémola.

    

Mnozí fanoušci doposud obviňovali OKTAGON a jeho vedení, že Vémolu protěžuje, ale ukazuje se, že přeci jen existují třecí plochy, v souvislosti s nimiž se Vémola zajímavě rozpovídal a nabídl pohled do zákulisí.

Ondřej Novotný na poslední tiskové konferenci vysvětloval, proč Vémolu na O36 neuvidíme

“Můžeme to potvrdit, že tam nebude,” reagoval promotér Ondřej Novotný na dotaz od MMA Shorties, za už je jisté, že Karlos Vémola na turnaji OKTAGON 36 v Německu startovat nebude. “Strašně o to stál. Já tomu rozumím a my bychom o to stáli taky, ale myslím si, že má před sebou (velký zápas) a hlavně za sebou dvě operace. Já jsem mu říkal, že má dvě operace, tři zápasy a ještě jeden ho čeká, že ve své nejaktivnější sezone udělal 5 zápasů, tak pojďme být střízliví. On, když se rozjede, tak by zápasil každý měsíc. Já to respektuji a baví nás to, ale myslím si, že krátce po novém roce tam máme další zajímavou věc, o kterou bude určitě stát, tak jsme se domluvili, že to chápe.”

   

Zmíněnou zajímavou věcí by měl být titulový zápas v Mnichově, “Já mám slíbeno od Ondry Novotného, že když v prosinci porazím Kincla, takže budu šampion střední i polo-těžké váhy, že mi dá v únoru v Mnichově boj o těžkou váhu, že budu moct být první, kdo se pokusí o tři tituly. Ondra o tom jen nikde moc nemluví, tak z toho mám takový pocit, že to nikde nezmiňuje, aby to pak nedopadlo jako to Německo a aby mi pak neříkal, že to neslíbil a že to nebylo domluvené. Já to od něj mám slíbené, že když budu mít dva tituly, tak mohu jít o titul v těžké váze, ale nikde to neříká, kdyby se mu to náhodou pak nehodilo, tak aby pak to jakoby neslíbil, což si myslím je škoda.

Za mě podaná ruka platí. Když se s někým na něčem dohodnu, tak přes to nejede vlak. Takhle jsem to od OKTAGONu vnímal a to, že se teď věci dějí jinak, mě vyloženě mrzí. Ale neposeru se z toho. Mrzí mě to jen vnitřně. Je mi to jedno. Já své slovo držím.”
 1 komentář na “Mezi hlavní hvězdou Karlosem Vémolou a vedením OKTAGONu to skřípe?”

  1. Jj, to vůbec nebude Vémluva za trapáčka, pokud se mu to podaří. 3 zápasy, 3 tituly! Hmm ,,opravdový“ fighteři by na to většinou museli vyšplhat aspoň přes pár frajerů, ale pan Vémluva, tomu to dají ve 3 zápasech, aby možná ukázal, jak se i s tím, že nic neumíte můžete dostat ke 3 titulům, stačí mít známé (Novotný) a oni ti připraví Fightera na míru!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *