Merab okradl O´Malleyho a Conor vydělal! Jaké byly reakce po UFC 288?

UFC 288
Když se na turnaji UFC 288 postavil úřadující šampion bantamové váhy Aljamain Sterling proti navrátivšímu se Henrymu Cejudovi, fanoušci doufali, že se konečně vyřeší debata o nejlepší bantamové váze na světě. V této bitvě nakonec kraloval Sterling. Pro Conora McGragora to prý byly nejjednodušší peníze, které vydělal a Merab Dvalishvili „ukradl“ bundu Seanu O´Malleymu, který přišel vyzvat Sterlinga!
Rekordní příjmy organizace UFC! Majitel si nechal vyplatit pořádný balík

Conor McGregor

Nejjednodušší peníze, jaké jsem kdy vydělal. Aljo neměl ani škrábanec! Gratuluji Funkmaster! Henry je dobrý malý bojovník, ale dejte pokoj s těmi pořady. Ten chlap má za sebou pod 20 zápasů v kariéře. Jeho malé finty ve stylu „prosím nauč mě mastermind“ lol. Udělal rozštěp jako striptérka a dostal na prdel.  Páni, to je tak chutné – Proper Whiskey. 

Raphael Assuncao

Dobrá bitva v bantamové váze

Terrance McKinney

Byl to skvělý zápas, který mohl dopadnout jakkoliv. Dobré vítězství pro šampiona. 

Brian Ortega

Líbí se mi to, je to vyhrocené.

Javid Basharat

Mám rád naštvaného Sterlinga 😀 

Joe Giannetti

Těsný zápas, ale bodové rozhodnutí bylo zvláštní. 
Megan Anderson

Neuvěřitelně těsný souboj. Měla jsem Cejuda, ale rozhodně bych nechtěla být rozhodčím tohoto zápasu. Musím Sterlinga více respektovat.

Tracy Cortez

Ať už vyhraješ, nebo prohraješ, ať už jsi šampion, nebo ne, je to můj mentor, můj bratr, moje rodina. Mám tě ráda, brácho. 

UFC 288 – Výsledky:

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *