Meliš rozumně vysvětlil, proč Mikuláška “neprofackoval”

OKTAGON MMA Meliš Miklášek
 

Proběhnuvší turnaj OKTAGON 32 měl být původně turnaj OKTAGON 16, který se musel kvůli pandemii a následným opatřením několikrát přesouvat a odkládat. Karta akce se tak samozřejmě radikálně změnila, ale přeci jen se našel jeden zápas, který jsme měli vidět už na původním turnaji. Šlo o duel Mikulášek vs Meliš, který samozřejmě přitahoval hodně pozornosti, protože šlo o souboj dvou bývalých kamarádů, kteří si nyní slibovali, že se vzájemně tvrdě porazí. Na oficiálním vážení jsme pak byli svědky prvních provokací ze strany Mikuláška v souvislosti s čímž se čekalo, že to bude na veřejném vážení vřít. To se však nestalo…
Baba Jaga Vašek Mikulášek nabídl upřímnou omluvu

“Problém měl jen Vašek. Já jsem to celou dobu bral jako sport. Bude zápas a buď vyhraju a nebo prohraju, hotovo. Myslím si, že i on to pak začal takhle brát, když mi podal ruku na tom druhém vážení a pak i v kleci. Já tam žádný problém nevidím. Bylo tam jen to, že se on urazil, když jsem řekl, že nemám problém jít do zápasu. To byl celý problém,” vysvětlil Tomáš Meliš na dotaz Libora Kalouse z Kaocko.cz.

Mikulášek je pověstný tím, že soupeřům při staredownech hodně zatápí a snaží se je vyprovokovat. Meliš tedy evidentně počítal s tím, že možná bude třeba pohotová a ostrá reakce, ale nakonec si řekl, že zachová klid.
 

“Měl jsem připravené, že bych mu dal za ucho, kdyby mě tam začal líbat, protože si myslím, že to do sportu nepatří. Pak jsem se však bavil i s trenérem, že něco takového prostě nemůžu udělat, protože by to mohli vidět moji svěřenci a nebo lidé, kteří mi drží palce a podporují mě. Asi by to nebylo správné. Jednoduše to nepatří do sportu, tak jsem to neudělal,” přiznal Tomáš Meliš v reakci na dotaz od Adriana Mečiara ze Svet MMA, že měl samozřejmě myšlenky na to, že by Mikuláškovi jeho hry oplatil, ale nakonec i uvědomil, že obzvlášť v takové situaci musí jít příkladem.


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *