Měl by odejít do důchodu! Prezident White reaguje na návrat Weidmana

Bývalý šampion střední váhy UFC Chris Weidman (15-7) prohrál svůj očekávaný comeback na turnaji UFC 292, když padl na body s veteránem UFC Bradem Tavaresem. Weidman navíc prohrál všechna kola u všech tří rozhodčích. Na tento výkon po skončení galavečeru reagoval prezident UFC Dana White, který Weidmanovi doporučil odchod do sportovního důchodu.

Vyzvi Meraba, ty posero! Zápasníci reagují na O´Malleyho velké vítězství

Při prohře utrpěl Weidman zranění kolena, což je na škodu zejména proto, že byl dva roky mimo hru se zlomenou nohou. Během pozápasové tiskové konference prezident UFC Dana White prozradil, že chce, aby jeho bývalý šampion střední váhy UFC ukončil kariéru. 

„Miluji Chrise Weidmana. Mám ho opravdu rád. Mám rád jeho rodinu. A myslím, že by měl odejít do důchodu,“ řekl White novinářům. „Mluvili jsme s doktorem Davidsonem a on si myslí, že si přetrhl MCL nebo ACL – přetrhl si jeden z CL. Víte, ten chlap se právě vrátil po hrozném zranění, a poslouchejte, ‚otec čas‘ není vůbec náš přítel, hlavně pokud jste profesionální sportovec.“
Když byl Dana White dotázán, zda by zvážil, že by Weidmanovi dal ještě jeden zápas na rozloučenou, tak ještě více trval na svém názoru, že by měl odejít do sportovního důchodu.

„Zaprvé, v závislosti na poškození kolena se bavíme o dalším roce, který bude mimo hru. Takže bych řekl: ‚Chrisi, mám tě rád. ale prosím, prosím, odejdi do sportovního důchodu,“ uzavřel White.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *