Měl by mít Nate Diaz vážné obavy?

Nate Diaz

Měl by mít Nate Diaz vážné obavy?

V podstatě už od posledního souboje s Masvidalem se spekulovalo o tom, kdy a hlavně proti komu se Nate Diaz vrátí do boje. Samozřejmě padala jména, jako právě Masvidal, McGregor, Gaethje a podobně, ale nakonec je všechno jinak. UFC totiž před časem hodně překvapivě oznámilo zápas Edwards vs Diaz, který navíc bude na 5 kol, i když nepůjde o hlavní zápas, ale “jen” hlavní před-zápas květnového turnaje UFC 262. Fanoušci samozřejmě věří, že se Diaz vrátí na vítěznou vlnu a díky výhře nad trojkou divize se přiblíží k titulové šanci, ale Leon Edwards je jasně proti.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/04/06/karlos-vemola-reaguje-na-vyzvu-od-mikhaila-ragozina/

“Pět kol v podstatě znamená jen to, že ho tam budu bít a trápit o něco déle. Všichni mluví o tom, jak Diazovi delší zápasy svědčí a jak v posledním souboji s Masvidalem začínal přebírat iniciativu, tak jsem na to hodně zvědavý. Pokud má v plánu se prosadit až v šampionských kolech, tak to pro něj budou hodně dlouhá první tři kola,” varuje Leon Edwards, který hodně dlouho nebyl v oktagonu a když už se do něj dostal, tak zápas s Muhammadem kvůli dloubnutí do očí skončil na NC, tedy jak kdyby k němu nikdy nedošlo.

V květnu však na velké akci dostane šanci si spravit chuť a navíc získat hodně cenné vítězství. Navzdory tomu, že není tak aktivní, je totiž Nate Diaz jednou z největších hvězd MMA. Lidé si na něm cení toho, že si na nic nehraje a je zkrátka svůj.

“Nikdo mě nikdy neukončil, nenechal odklepat a ani nevypnul, takže je opravdu jedno, jestli to bude na 3 nebo 5 kol.” pokračoval Edwards. “Já jdu do zápasu s tím, že mu chci ublížit. Chci ho dostat z cesty a dokázat tak, že jsem o několik levelů dál, než všichni tito borci. Věřím, že moje kombinace úderů, loktů a kopů ho dostanou do problémů. Navíc mohu spoléhat na svůj grappling a cardio. Podle mě jsem zkrátka ve všem lepší.”

Jak to dopadne se dozvíme v polovině května na turnaji UFC 262, kterému vévodí titulová bitva Oliveira vs Chandler.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *