Mawar Růžička reaguje na popichování a výzvu od gangstera Veselého

Růžička
Turnaj Clash of the Stars 4 má ještě jednu hodně zvláštní dohru. Hned po souboji Fayne ve Veselý totiž ke kleci přišel Tadeáš Růžička, který si chtěl s Clash gangsterem Veselým vyřídit účty. Ten o to však samozřejmě vůbec neměl zájem. Byl totiž po prohře a navíc avizoval, že má vážné zranění. Po pár dnech však přeci jen pookřál, takže si do Mawara rýpl a dokonce navrhl zápas.
No ty blázne! Clash vážení nabídlo takedowny, bitky a dokonce i holá prsa

„Kdybych byl zdravý, takhle bys dopadl ty koníku,“ pálil Veselý na svém IG profilu do bojovníka.

Tím však Veselý neskončil a dokonce navrhl možný zápas, „Jestli chceš mít šťastný den, tak ho máš dneska. Já budu mít šťastný den, až tě vypnu, ty zmrde. Přistup na moje podmínky. Clash of the Stars, podepíšeme smlouvu, dejte mi přípravu a jdeme do toho! Já se uzdravím a rozsekám ho.“

Co na to Mawar? „Nevím, jestli je to vtip, že by se prase, které se schovává odhodlalo si to se mnou dát? Co? V dnešní době trpí velká část lidí tendencí k sebepoškozování. On je přesně tenhle příklad. Já budu jeho den zúčtování.“

Profesionální bojovníky, například Lea Brichtu, už jsme v Clash of the Stars viděli, tak že by se k nim nyní přidal i Růžička?
Mawar dokonce navrhl, že by se mohli utkat v boxu bez rukavic, „Klidně bare knuckle bez rukavic. Nevím, cos tam poslal, ale bude tě to bolet.“

Uvidíme tedy, jak se ještě celá kauza vyvine. Není to přitom tak dávno, co Veselého přítelkyně apelovala, aby se rozlišovala realita a sociální sítě. 

„Hodinu jsme vymýšleli, jak se bezpečně dostat z haly s Tadeášem, co sotva jde. Čekalo tam na něj spoustu hrdinů, kteří se chtěli pustit do člověka, který nemůže chodit. Ano, dělá bizar na internetu, s hodně věcmi také nesouhlasím, ale tohle už přesáhlo vše. Jedna věc je tvořit bizar a druhá věc je, když se člověk ani nemůže dostat do nemocnice se silnými bolestmi kvůli tomu, že se bojí o svůj vlastní život. Sociální sítě a realita by se měly rozdělovat,“ nechala se na svém IG profilu slyšet Veselého přítelkyně Tereza Taliánová, která Tadeáše doslova bránila vlastním tělem.

Právě v návaznosti na chování je Veselý trnem oku velkého množství lidí. Dokonce i Dostálová, která si se soupeřkou jasně poradila, Veselého vyzývala na souboj, protože se jí nelíbí, jak se Tadeáš chová. Podobně to má celá řada lidí, která však asi bude moct na souboj zapomenout, protože se dá předpokládat, že už se Veselý znovu v kleci neobjeví.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *