Matúš Juráček hodnotí své šance na účast v pyramidě Tipsport Gamechanger

Juráček

Milionová pyramida Tipsport Gamechanger, která odstartuje v březnu na dalším turnaji v Ostravě, se už nezadržitelně plní. V posledních týdnech jsme se totiž dočkali potvrzení hned několika jmen, takže volná místa kvapem ubývají. Na posledním turnaji OKTAGON 38 si například účast v projektu zajistil Alex Lohoré, který ve třetím kole do té doby hodně vyrovnané bitvy tvrdě ukončil Matúše Juráčka. Ten však stále věří, že by se do milionové pyramidy mohl dostat.

Spekulace byly bohužel potvrzeny! MMA svět se loučí s legendou a uzavírá kapitolu

Právě souboj Juráček vs Lohoré byl totiž vnímám jako bitva o účast v projektu. Pokud by tedy uspěl Matúš, tak by ho zřejmě pozvánka neminula. „Myslím si, že jo. Stoprocentně. Teď je ale otázka, co bude. Já jsem totiž po Kozmovi a Kinclovi taková trojka veltrové divize a záleží, jestli se na to bude brát zřetel. Záleží, jak to budou chtít mít postavené. Už teď mají dva české zástupce a třeba jim to bude stačit. To bych měl smolíka. Ale doufám, že se to povede. Attila Végh také dostal KO před Zápasem století, a pak dokázal Karlose porazit.

Dával jsem to na sociální sítě, ale teď je to nějaké čtyři dny. Můj agent Jiří Müller, který mě zastupuje, se bude vracet z dovolené a potom je v plánu, že si sedneme a pobavíme se, co a jak vyjednat. Pak už to začne řešit, naprosto v tom na něj spoléhám,“ vysvětlil Juráček pro Sport.cz, že má rozhodně o účast zájem.
  

Překážkou by však mohla být právě prohra a hlavně tvrdé KO, které Juráček inkasoval, i když podle jeho slov je zdravotně v pořádku, „Měl jsem jen lehký otřes mozku. Nebyl jsem vyplej tak, že bych v postoji dostal ránu. Jak jsem dopadl na zemi, tak jsem ještě bojovat, ale sundali mě ty jeho rány z ground and pound, které měl fakt silné. Na nějaký moment jsem byl mimo, ale rozhodně ne v bezvědomí, že bych ležel třeba minutu bezvládně a nevěděl, co se dělo. Byl jsem jen chvíli mimo a myslím si, že rozhodčí Pavel Touš to zastavil v pravý čas.“

Uvidíme tedy, jak se situace vyvine. O šestnáctém a tedy posledním účastníkovi totiž budou rozhodovat fanoušci, takže je klidně možné, že se Juráček v mixu objeví a pak bude záležet na tom, jak moc ho fanoušci podpoří.

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *