Matoucí velká prsa? UFC bojovnice se pochlubila zvláštním setkáním

UFC

Už dnes nás od krásných 18:00 čeká další UFC turnaj, kterému vévodí souboj těžkých vah Rozenstruik vs Almeida. Prelims kartu, která začíná ve skvělý čas, takže dnes nebude nutné ponocovat, otevírá Jessica-Rose Clark, která se pochlubila vtipným setkáním. Jeden z fanoušků si jí totiž spletl se známou boxerkou.

Cože? Avizovaná velká OKTAGON posila nakonec míří ke konkurenci?

„Měla jsem hodně zvláštní setkání s jedním fanouškem. Přišel ke mně a ptal se mě, zda jsem Ebanie? UFC bojovnice Ebanie. Chvíli jsem nechápala, ale pak jsem mu vysvětlila, že sice jsem UFC bojovnice, ale že nejsem Ebanie Bridges, že to je jiná australská bojovnice s velkýma prsama. Hlavně jsem ho upozornila na to, že já dělám MMA a Ebanie box, což jsou dvě rozdílné disciplíny,“ pochlubila se Clark na svém IG profilu zvláštním setkáním.

„Přesně, ta s velkýma prsama,“ sdílela Bridges vtipnou příhodu. Právě boxerka Ebanie proslula tím, že si na vážení a staredowny bere hodně vyzývavé prádlo, takže okolné muži mají hodně co dělat, aby uhlídali své oči.

Clark a Bridges se prý sledují na sociálních sítích, ale osobně se neznají. Spojuje je tedy jen to, že obě pochází z Austrálie a obě se pyšní bujným dekoltem, který samozřejmě přitahuje hodně pozornosti.
   

Dnes večer však musí Clark všechnu pozornost zaměřit na soupeřku, protože má před sebou hodně důležitý zápas. Aktuálně má totiž na kontě 2 prohry v řadě s tím, že v UFC to má 4:4. Vždy dva zápasy vyhraje a poté dva prohraje. Nyní by měly přijít na řadu výhry, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne. Jak už bylo zmíněno, Prelims karta startuje v 6 hodin a Hlavní karta v 9 hodin.

UFC on ABC 4: Startovka

Jairzinho Rozenstruik vs. Jailton Almeida
Anthony Smith vs. Johnny Walker
Daniel Rodriguez vs. Ian Garry
Carlos Ulberg vs. Ihor Potieria
Alex Morono vs. Tim Means
Matt Brown vs. Court McGee
Karl Williams vs. Chase Sherman
 Cody Stamann vs. Douglas Silva de Andrade
Kim Ji-yeon vs. Mandy Böhm
Bryan Battle vs. Gabriel Green
Jessica-Rose Clark vs. Tainara Lisboa 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *