Mateusz Legierski hezky vysvětluje, proč Wanlisse po souboji „vyfakoval“

Legierski

Součástí turnaje OKTAGON 58 byla i část druhého kola milionové pyramidy, takže jsme dostali souboje Duque vs Machaev a Wanliss vs Legierski s tím, že jako vítězové odcházeli Duque, který se postaral o velké překvapení, a Legierski, který Jediho udolal na body, čímž hodně fanouškům udělal radost. Jedi je totiž vyhlášený svým trashtalkem a ostrým chováním, které mu Dynamit vrátil.


Vémola reaguje na možnou trilogii s Kinclem a má pro rivala temnou předpověď

Legierski se po skončení zápasu postavil a do soupeře si několika gesty pořádně rýpl, což zakončil zdvihnutým prostředníčkem, na což by si možná za jiných okolností vysloužil kritiku, ale v tomto případě to bylo poměrně pochopitelné.

„Ke každému soupeři přistupuji s velkým respektem. Jsem koneckonců sportovec. Chtěl jsem si s ním na začátku souboje ťuknout, ale on mi ruku nepodal. Tak jsem mu to pak oplatil tím samým, tedy nedostatkem respektu po souboji. Vyhrál jsem. Jediné, čeho lituji, že jsem ho neukončil před limitem,“ vysvětlil Legierski, proč se po souboji nechal trochu unést. Polského bijce nyní v dalším kole čeká souboj s vítězem duelu Bogdanović vs Keita.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by OKTAGON MMA (@tipsportgamechanger)

 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by OKTAGON MMA (@oktagonmma)

 
  

Wanliss a jeho reakce na prohru

„Jo, jsem po včerejšku opravdu zničený. Nebyl to můj nejlepší výkon vůbec… Špatné shazování mě stálo můj benzín. Bylo šílené, jak plochý jsem se tam cítil po pouhých 3 minutách. Poučím se z toho. Ano, bolí to a jsem zraněný, ale nejsem zlomený! Zase se dostanu do sedla! Můžu se stát šampionem, stanu se šampionem a musím se stát šampionem! Jedno je jisté, statečný hajzl zvítězí,“ reagoval Wanliss na bolestnou prohru, která pro něj znamená vypadnutí ze základní pyramidy. Stále má však šanci se vrátit jako lucky loser, což s ohledem na neoblíbenost bude mít hodně těžké.

„3 shazování za 12 týdnů a přípravy navazující na přípravy. Tělo bylo přetížené a nemělo čas se pořádně zotavit. Časté shazování a omezené možnosti těla se zpět zavodnit se jasně odrazily na výdrži. Taková nešťastná a frustrující situace. Nejsem na tebe však nic jiného než sakra hrdá! Návrat je vždycky větší než neúspěch. MILUJU TĚ. Taky všichni ti, co tě nenávidí, jsou tak naivní a nemají ani malinký přehled o tom, co obnáší vstoupit do klece. Projevte trochu soucitu a začněte žít,“ přidala se i Wanlissova přítelkyně Daniella, která prohru hodně přikládá vysokému zápasovému tempu.
 

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs Kartal

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
7.9. – Oberhausen – OKTAGON 60

Stolze vs Kohout

Nazhand vs Handanagić

21.9. – Brno – OKTAGON 61

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs Račić

Engizek vs ?
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *