Máté Kertész se na turnaji OKTAGON 34 vrací zpět do akce

OKTAGON 34

Turnaj OKTAGON 34, který se koná na konci července tradičně na Štvanici, už je sice nějakou dobu vyprodaný, ale až teď se postupně dozvídáme, na jaké souboje se vlastně můžeme těšit. O hlavní tahák se postará titulová bitva Vémola vs Ilič, ale do akce jdou i Kimball, Moeil, Holm, Škvor, Kohout, Legierski a mnozí další. Nyní navíc bylo potvrzeno, že se do akce vrací i Máté Kertész, kterého jsme naposledy viděli ve sporném souboji s Velickovicem, který těsně prohrál na body.

Šampion Jiří Procházka odhalil svého vysněného soupeře

“Všemi respektovaný Máté Kertész předvádí v OKTAGONu heroické výkony už od roku 2018 a porazil již bojovníky jako Pukač, Jungwirth nebo Úškrt. Po 3 výhrách v řadě přišla na PRIME 5 po nádherné bitvě porážka od Veličkoviće, kdy však o vítězství Kertésze byli přesvědčeni všichni, kdo zápas viděli. Dokonce i Veličković byl rozhodnutím rozhodčích překvapený. ´Jedinou rozumnou možností je po tomhle zápase naběhnout zpátky,´ vzkazuje Kertész, který se na Štvanici nyní připravuje ve slavné AKA Gym s fightery z UFC a Bellatoru, kde je jedním z jeho koučů Khabib Nurmagomedov.

Poprvé se do OKTAGONu podívá velmi zajímavá postava, bývalý MMA šampion Srbska Vladislav Kanchev. Ten má neskutečnou bilanci – z 12 vítězství 12 ukončení před limitem, z toho 11 v 1. kole. Je tedy zřejmé, že v kleci nerad ztrácí čas a má totálně našlapané starty, což by Kertészovi nemuselo zrovna vyhovovat. V roce 2020 se také Kanchev utkal s Veličkovićem, se kterým svedl tříkolovou bitvu a nakonec prohrál až na body. Je se tedy rozhodně na co těšit!” oznámila organizace OKTAGON MMA souboj Kertész vs Kanchev.
  

Kanchev, který naposledy zápasil v září 2021, má bilanci 12-6, ale z posledních 7 zápasů si odnesl 6 výher a pouhou jednu prohru se zmíněným Veličkovičem. Uvidíme tedy, jak se popasuje se srdnatým Mátém, který rozhodně bude chtít naskočit na vítěznou vlnu, o kterou ho minule připravili bodoví rozhodčí. Právě v souvislosti se soubojem Kertész vs Veličkovič organizace OKTAGON MMA slibovala detailní video-rozbor, aby fanoušci porozuměli pravidlům a měli zajímavý náhled, ale bohužel jsme jej doposud nedostali.

Úvodní foto via OKTAGON MMA 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *