Máté Kertész přiznal, jak mu fanoušci v hale zavařili a dostali ho pod tlak

Máté Kertész

Jestli měl proběhnuvší turnaj OKTAGON 36, o kterém se právem mluvilo jako o možné kartě roku, někde výraznou slabinu, tak to byla rozhodně atmosféra. Přítomní fanoušci totiž přeci jen reagovali o poznání méně, než tomu bylo na první německé akci. Zrovna Christian Jungwirth si však na nedostatek podpory rozhodně stěžovat nemohl. Fanoušci totiž fandili tak moc, až měl jeho soupeř Máté Kertész obavy.

Promotér Novotný reaguje na čísla a úspěch organizace Clash of the Stars

“Došlo to až tak daleko, že jsem měl obavy, aby to neovlivnilo výsledek. Když jsem totiž trefoval já a nebo kopal, tak bylo naprosté ticho, ale když Christian trefil cokoliv, klidně i jen do krytu a nebylo to nic nebezpečného, tak hned hala skandovala a reagovala. Rozhodně jsem kvůli tomu cítil další tlak. V takové míře se mi to ještě nestalo. Byla to plná hala, která byla v podstatě proti mně. Koneckonců si však myslím, že mě to i hodně nakoplo a dodalo mi to další motivaci,” přiznal Máté Kertész po turnaji pro MMA Shorties.

Souboj, který otevíral hlavní kartu, byl skutečně hodně těsný, ale nakonec se z výhry radoval právě Máté, který pro sebe získal první dvě kola. To se fanouškům vůbec nelíbilo, což dali hlasitě najevo, ale Kertész se jim snažil vysvětlit, že vlastně podobnou situaci zažil v minulosti s Bojanem a že je chápe.
   

Reakce obou borců na vzájemný zápas 

“Ano, na konci zápasu jsem měl za to, že jsem udělal dost. V souboji s Bojanem to bylo tako hodně těsné. Tehdy jsem si myslel, že jsem měl druhé a třetí kolo a tentokrát jsem měl za to, že mám první a ve druhém se mi povedl knockdown. On pak měl samozřejmě třetí kolo. Bylo to nakonec tuším 29:28, což podle mě odpovídá realitě a průběhu zápasu. Můj roh to viděl stejně,” reagoval Kertész na dotaz od MMA Shorties, jak moc si byl vlastně na konci zápasu jistý, že zápas vyhrál.

Stejná otázka se pak samozřejmě nabízela i na Christiana, “Tahle prohra se mi kouše opravdu hodně těžko a je pro mě těžká. Znovu jsem s Mátém prohrál, ale musím uznat, že odvel dobrou práci, ale mám za to, že jsem vyhrál první a třetí kolo. Druhé kolo šlo samozřejmě za ním.”

“Prostě to nebyl můj večer. Naštěstí jsem bez zranění a můžu klidně naskočit zpět do tréninku. Děkuji všem za podporu, bylo to naprosté šílenství. Psalo mi neuvěřitelné množství lidí, takže si neberte osobně, pokud se mi nepodaří odpovědět. Ozvu se další dny,” pokračoval pak Kelt na IG.

Jungwirth tak bohužel přišel o sérii 3 výher v řadě, kterou měl samozřejmě v plánu rozšířit a výhledově si tak říct o titulovou šanci. Na to však nyní bude muset zase nějakou dobu počkat, protože zrovna welter je plný atraktivních jmen, takže jakékoliv zaváhání znamená poměrně velký krok dozadu a potřebu několika dalších výher v řadě. 

Máté naopak navázal na skvělou výhru ze Štvanice a znovu tak potvrdil, že patří na špičku divize. V případě další výhry, kterou by se mohl pokusit získat v souboji s Apollem, který ho vyzval, by se pak znovu mohlo mluvit o dalším souboji s Davidem Kozmou. To však zatím ještě hodně předbíháme.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *