Matavao, Kincl, Végh a dál? Vémola letos stihne ještě další zápas?

Vémola

Ještě na konci roku to s Karlosem Vémolou skrze vážné zdravotní problémy vypadalo všelijak, ale nyní už má Terminátor na tento rok domluvené hned 3 souboje. Za týden přijde Matavao, o měsíc později pak Kincl a někdy na konci roku Végh. Na první pohled hodně plný program, do kterého však možná Vémola přeci jen ještě nějaký zápas vměstná…

Tak to je překvapení! OKTAGON oznamuje nečekanou titulovou bitvu

„Já a Jaromír jsme asi jediný dva neporažení profesionální boxeři v Čechách,“ vtipkoval Karlos Vémola pro Deník Sport v reakci na výzvu od mediálního magnáta Jaromíra Soukupa. „Nevím, co k tomu říct. Jaromír na mě má číslo, takže mi může zavolat. Když to někdo dobře zaplatí a pokud by to někdo chtěl vidět, tak proč ne, ale myslím si že spolu radši půjdeme na trénink. Po mé vystoupení v O2 Aréně by už asi Vémolův box nikoho nezajímal. To jsem udělal jednou, abych lidem dokázal, že si s tím dokážu poradit, ale ani to jim nestačilo. Vémola v boxu stačilo. 

Mám před sebou letos tolik zápasů. Je to Liberec a Matavao, Kincl, potom něco plánujeme s Ondrou mezitím a poté má být Attila Végh. Kdybych mezi to měl vkládat různé fackované a boxované, tak bych musel každý víkend někde někoho mlátit,“ dodal Vémola a vlastně jen tak mezi řečí naznačil, že se mezi Kinclem a Véghem rýsuje i další souboj.

Vémola totiž bude muset obhajovat svůj titul šampiona polo-těžké váhy, pokud o něj tedy nebude chtít přijít, takže se nabízí souboj s vítězem nově oznámeného zápasu Langer vs Poppeck, kteří budou v červnu bojovat o prozatímní titul. Stejně tak je možná ve hře bitva Terminátorů s Puetzem, o kterém teď není moc slyšet.

Vše však bude nejspíš záležet na tom, jak dopadnou souboje s Matavaem a Kinclem, které má nyní Vémola před sebou.

   

Vémolu čeká boj s Kinclem v oktagonu i před státními orgány

Vémola prozradil, jaké odškodné po něm vlastně rival Kincl v souvislosti s kauzou ohledně údajného udání požaduje. „Já ho v O2 Aréně zmlátím a pak můžeme chodit k soudu. On je asi opravdu zoufalý. V prosinci nenastoupil stejně jako já. Nezápasil. Tvrdí lidem, že chce, abych se omluvil. To, že po mně požaduje půl milionu, nevím za co, to už lidem neřekne. Ta žaloba vlastně není o omluvě, ale že chce odškodnění půl milionu. Za co? Za to, že říkám, že je malý a tlustý a on o mně říká, že jsem velký a blbý? Za co mu mám dávat půl milionu? Nedám mu nic. Dostane ode mě přes hubu, úplně zadarmo v O2 Aréně.

Jestli si chce vydělat, tak ať vsadí výplatu. Já s tím nemám problém. Pojďme se rvát o výplatu. Pokud si tak zoufale potřebuje vydělat, že po mně chce půl milionu, tak pojďme zápasit o výplatu. Já, na rozdíl od něj, mám takové koule, že tu výplatu vsadím. On ne. On si tam jde pro pár drobných a chce lidem tvrdit, že se za 25 minut možná trefí. Že se to povedlo Attilovi, který prý ukázal recept? Kincl však není Attila. Kincl není Attila. Ten mě taky čeká, ale ten má před sebou ještě přípravu a musí malinko zhubnout. Matavao, Kincl a pak budeme řešit Attilu,“ prozradil Vémola pro Deník Sport, že po něm prý rival požaduje odškodné půl milionu korun.

Podobně jako tomu bylo před plánovaným soubojem s Pirátem, na který nakonec nedošlo, Vémola nabízí sázku vítěz bere vše, tedy že by se dali všanc výplaty. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *