Masvidal přiznává, že má Burnse vlastně rád, ale má pro něj špatnou zprávu

Masvidal Burns

Na začátku dubna nás čeká další velká UFC akce, které vévodí titulová odveta Pereira vs Adesanya 2, která je ve skutečnosti již čtvrtým vzájemným zápasem obou borců. Hlavním před-zápasem pak bude souboj Burns vs Masvidal, který slibuje hodně zajímavou podívanou. Právě držitel BMF titulu Masvidal v jednom z posledních rozhovorů prozradil, že má Gilberta vlastně rád a rád sleduje jeho zápasy, ale v souvislosti se soubojem má pro něj špatnou zprávu.

Patrik Kincl reaguje na Vémolův zápas v Liberci a představuje náhradní plán

„Jsem rád, že budu bojoval zrovna s Gilbertem. V tomhle sportu jsem byl jen proto, abych bojoval s těmi nejlepšími z nejlepších na světě a on je pro mě v mnoha ohledech ideální, abych si otestoval svůj grappling, protože vím, že mě přijde otestovat v grapplingu,“ řekl Masvidal. „Je mi jasné, že bude mluvit o tom, jak si to se mnou dá v postoji, ale stejně se dříve a nebo později pokusí o takedown a na mně bude, abych ho zastavil.

Není to nic osobního. Ve skutečnosti mám Gilberta rád. Když mi někdo řekne, že Gilbert bojuje, sednu si a podívám se na jeho zápas. Je to totiž borec, který se přijde porvat. Vzpomínám si, jak Gilbert přišel a byl jenom jiu-jitsu bojovník, objímal lidi, byl hodně nervózní, ale pak přešel do 170 a začal ostatní posílat k zemi. Je to skvělý bojovník a myslím, že ještě nějakou dobu po našem souboji skvělý bojovník bude.“
 

Všechny sympatie však půjde na začátku dubna stranou, Ale 8. dubna mu srovnám ciferník. Osmého dubna mu vyrazím dech. Nemám problém si s ním po zápase sednout a klidně ho s radostí pozvu na večeři, ale na ta tři kola půjde všechno tohle stranou a já se ho pokusím zabít. Dám všechno do toho, abych ho zničil.“

Masvidal rozhodně potřebuje výhru, protože má aktuálně na kontě 3 prohry v řadě s tím, že naposledy porazil Diaze v roce 2019. Následně však dvakrát padl s Usmanem a naposledy s Covingtonem, na kterého si pak počíhal na ulici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *