Martínek slaví premiérové vítězství v KSW!

KSW, Martínek

Dnes se v polské Toruni koná turnaj polské organizace KSW a něm se představil i český zástupce Michal Martínek (10-3). Ten se utkal s těžkotonážníkem Filipem Stawowym. V souboji předvedl kontrolovaný výkon a mohl slavit první vítězství v organizaci KSW.

Grznár reaguje na tvrdou prohru! Jak to bude s duelem na Clash of the Stars?

Michal Martínek se dnes ve své premiéře v KSW postavil proti dalšímu debutantovi v organizaci, kterým byl Filip Stawovy (9-3). 25letý polský bojovník doposud zápasil převážně v organizaci Babilon MMA. Martínek se po konci angažmá v ruské ACA rozhodl z několika nabídek právě pro KSW.

V prvním kole předváděl Michal Martínek výborný box. Spoléhal se na svůj jab a rychlé kontry. Filip Stawowy byl v kombinacích pomalý a toho Martínek vždy dokázal využít. Český zápasník předváděl výborný pohyb na nohách a Stawowy jakoby spoléhal na jeden úder. Ve stejném duch se neslo i druhé kole, kde se také Martínkovi podařilo uhlídat soupeřův nástup do takedownu. “Blackbeard” skvěle střídal postoje a byl ve svých úderech velmi přesný. 

Martínek udržoval koncentraci a i ve třetím kole předváděl kontrolovaný výkon. Stawowymu se podařilo minutu a půl před koncem dostal českého válečníka na pletivo, ale žádné vážnější ohrožení ze strany polského bojovníka nepřišlo. Michal Martínek si tak připisuje jednoznačné vítězství na body 30-27, 30-27, 30-27. Vydařený premiéra v organizaci KSW pro zástupce Rinders MMA a Ankos MMA. Uvidíme, kdo se v budoucnu postaví Martínkovy do cesty.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený KSW (@ksw_mma)1 komentář na “Martínek slaví premiérové vítězství v KSW!”

  1. Pingback: Marcin Naruszczka utrpěl v titulové bitvě tvrdý knockout! | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *