Marpův manažer doporučil, aby si Novotný přečetl smlouvu

Marpo Novotný Tauchen
V souvislosti s hlavním zápasem turnaje OKTAGON UDG, kterým byl duel Vémola vs Marpo, se hodně řešily i rukavice, ve kterých borci boxovali. Marpo totiž trval na luxusních rukavicích značky Grant, které však Vémola odmítl platit. Zároveň vyloučil to, že bude Marpo boxovat ve vymlácených rukavicích, takže to nakonec dopadlo tak, že se kupovalo hned několik párů. Marpo tak už před soubojem upozorňoval, že je od Terminátora bude chtít zpátky. Na tiskové konferenci však u úst promotéra Novotného zaznělo, že je jedno, kdo rukavice kupoval, ale že dle smlouvy by jedna z páru měla být promotéra, protože jde o artefakt OKTAGONu. Marpo však rukavice nakonec dostal všechny, což bere jako velké vítězství a možný základ pro odvetu.
Opilí Cerrone a Bilzerian nechutně obtěžovali matku Anthonyho Smitha?

 

Na po-turnajové tiskové konferenci samozřejmě padla otázka, zda Marpo od soupeře dostal zakoupené luxusní rukavice, “Karlos, já potřebuju, abys mi vrátil ještě ty tréninkové.”

V ten moment se však chopil slova promotér Ondřej Novotný a nabídl poměrně nečekaný zvrat, “Já do toho vstoupím. Rukavice, byť je koupí kdokoliv, tak jsou promotéra, protože je to ve smlouvě, což oni nečtou samozřejmě. Je to náš artefakt ze zápasu. Samozřejmě jednu si může každý nechat, nebo jak se domluví, ale jedna od každého je naše. Dáváme to i do smluv, ale oni to nečtou, což není můj problém.” Zdálo se tedy, že OKTAGON získá drahé rukavice, se kterými může naložit dle uvážení.
 

Nakonec to však vypadá tak, že má Marpo všechny. “Řešil to manažer a máme všechny troje,” nechal se totiž slyšet Marpův kamarád Iron Kap v rámci otázek a odpovědí na IG. Na jeho slova poté pro Lidovky navázal i sám Marpo, “Mám všechny, i ty tréninkové, jsem rád, že se k tomu Karlos postavil čelem. Je to takové moje malé ‚Nagano-vítězství‘, než třeba bude odveta už dle skutečných boxerských pravidel s boxerským rozhodčím a srovnáme to tak, jak to má být.”

Ondřej Novotný sice na po-turnajové tiskové konferenci zmiňoval, že bojovníci smlouvy nečtou, ale Marpův manažer Tauchen doporučil, že by si jí měl spíše přečíst on sám, “Jsme rádi, že je vše tak, jak má. Naši smlouvu jsme ještě nechali přečíst právníky a nic o artefaktech tam opravdu nebylo. Myslím, že by si ji měl spíše přečíst Ondra.”

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *