Marpo reaguje na Vémolovo drastické shazování

Marpo Vémola OKTAGON MMA
Už zítra se konečně dočkáme souboje Vémola vs Marpo, o kterém se mluví už 4 roky od doby, kdy Vémola Marpa  vyzval na XFN turnaji, kterému vévodil právě duel Marpo vs Rytmus, který první jmenovaný vyhrál na body. Ještě před samotným bojem samozřejmě přišla na řadu váha, kolem které bylo hodně otazníků. Vémola totiž fanoušky průběžně informoval o tom, že mu do splnění limitu zbývá ještě poměrně hodně kilogramů. Zároveň však sliboval, že limit splní a to se také stalo (přehled všech výsledků najdete ZDE). Rozhodně to však nebylo zadarmo, protože Vémola znovu doslova trpěl, aby se dostal na limit 84 Kg, který nakonec splnil naprosto přesně.
OKTAGON UDG: Napětí do poslední chvíle a intenzivní staredown

“Já si myslím, že v boxu určitě,” reagoval Marpo v rámci studia během oficiálního vážení na dotaz, zda si myslí, že se náročné shazování projeví v souboji. “Neviděl jsem, že by Karlos shazoval den před zápasem 10 litrů vody. Přijde mi to už takové trochu hazardující se životem. Je to hezký kulturistický výkon, ale pořád je to o tom boxu. Dělat takové čachry a hazardovat se zdravím, když máš i děti, to mi přijde trochu zbytečné.”

Sám Marpo, až na absenci baterek, neměl s váhou větší problémy, “Dělali jsme si srandu, že máme problémy s váhou, protože nemáme baterky ve váze, ale měl jsem vše v pohodě. Včera jsem jen lehce vypotil. Dal jsem si i dvě količky, takže na pohodu.”
 

To Vémola si prošel dalším peklem, které dokumentoval na svém IG profilu i skrze iSport.cz, “Jednou jsem to nedal, a teď mi nevěří. Je to furt to samý. Nežrat a běhat, to, že je to těžší, jsou jen výmluvy. Podívejte se na plno světových šampionů. Začali v těžších vahách, skončili v nižších. Člověk stářím ztrácí svalovou hmotu, všechno.”

Na oficiálním vážení měl Vémola přesně 84 Kg, ale na tom veřejném, které nás čeká v 18:00 v Galerii Harfa vedle O2 Arény, už bude mít klidně nad 90 Kg, protože jeho tělo teď bude jako houba, která zase velice rychle nasaje tekutiny a živiny.

Úvodní foto via OKTAGON MMA / iSport.cz


1 komentář na “Marpo reaguje na Vémolovo drastické shazování”

  1. Pingback: BJP prozrazuje, jak se vyrovnává s náročnými thajskými podmínkami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *