Marpo koupil speciální rukavice, ale domů si je nevezme! Proč?

Vémola Marpo Novotný OKTAGON
V souvislosti s hlavním zápasem turnaje OKTAGON UDG, kterým byl duel Vémola vs Marpo, se hodně řešily rukavice, ve kterých borci boxovali. Marpo totiž trval na luxusních rukavicích značky Grant, které však Vémola odmítl platit. Zároveň vyloučil to, že bude Marpo boxovat ve vymlácených rukavicích, takže to nakonec dopadlo tak, že se kupovalo hned několik párů. Marpo tak už před soubojem upozorňoval, že je od Terminátora bude chtít zpátky. Celý příběh však má nakonec zajímavý a nečekaný zvrat.
Zklamaný Marpo reaguje na “sporný” konec bitvy s Vémolou

“On je objednal mně a že on půjde v těch starých. Objednal mi stejné, jako má on, ale on má ty staré vymlácené už. Mu říkám, že je blázen. OKTAGON is my home! Oni zkouší a vymýšlí. Oni jsou úplně zoufalí. Mně na rukavicích nezáleží. Mně je úplně jedno, v čem mu rozbiju hubu. Já se znám s jeho manažerem a oni chtějí bezpečnější rukavice. Já s tím souhlasím, maximálně jim vyjdu vstříc, ale když budeme mít stejné rukavice a ne, že on půjde ve vymlácených. Mně je to jinak úplně u prdele,” líčí Vémola v rámci dokumentu Na Dohled. V této fázi ještě není přesně jasné, o co mezi oběma borci jde, ale Marpo vše záhy vysvětlí.

“Já jsem si koupil Granty, což jsou rukavice, které stojí 25 000 Kč. To jsou nejprofesionálnější rukavice, co jsou. V těch boxuje Mayweather. Nikdo si nekoupí rukavice za 25 tisíc, ale já jsem si chtěl udělat radost, že si koupím ty nejlepší rukavice na box, které jsou. Pořád mi je nějak nechtěli schválit, což nechápu proč. Dostali jsme takové bambule podivné, což mi přijde divné.
Karlos řekl, že chce, aby to bylo fér, že musí mít také Granty, ale že si je nezaplatí. Že to je můj problém, takže já jsem teď musel objednávat dvoje další Granty, které musím zaplatit za 50 tisíc nebo za kolik, abychom měli stejné rukavic. On řekl, že to platit nebude, což chápu,” vysvětlil Marpo zajímavé jednání.

Překvapivý zvrat

Na po-turnajové tiskové konferenci se tedy nabízela otázka, zda Marpo od Vémoly rukavice získal, “Karlos, já potřebuju, abys mi vrátil ještě ty tréninkové.”

V ten moment se však chopil slova promotér Ondřej Novotný a nabídl poměrně nečekaný zvrat, “Já do toho vstoupím. Rukavice, byť je koupí kdokoliv, tak jsou promotéra, protože je to ve smlouvě, což oni nečtou samozřejmě. Je to náš artefakt ze zápasu. Samozřejmě jednu si může každý nechat, nebo jak se domluví, ale jedna od každého je naše. Dáváme to i do smluv, ale oni to nečtou, což není můj problém.” Rukavice tak putují do OKTAGON sbírky artefaktů, se kterou má samozřejmě organizace vlastní plány. 

Úvodní foto via OKTAGON MMA


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *