Marcin Naruszczka utrpěl v titulové bitvě tvrdý knockout!

Naruszczka, FEN

Polský zápasník Marcin Naruszczka (23-12-2), který se několikrát představil domácím fanouškům v organizaci OKTAGON, kde se také utkal o pás prozatímní šampiona s Pirátem Krištofičem, nastoupil v sobotu na turnaji polské organizace FEN k dalšímu titulovému duelu.

Martínek slaví premiérové vítězství v KSW!

Polák Marcin Naruszczka neprožívá zrovna nejlepší období. V posledních čtyřech zápasech si připsal jediné vítězství, když na turnaji OKTAGON 29 zdolal Jakuba Běleho na body. Byť hned dva z těchto soubojů byly titulové, tak by měl Marcin nejspíš zvolnit ve svém zápasovém tempu a nejspíš asi bude muset. Na jubilejním galavečeru FEN 40 inkasoval tvrdý knockout.

Hned tři titulové bitvy byly k vidění na turnaji FEN 40. Do té první nastoupil ve střední váze českým fanouškům dobře Marcin Naruszczka, který se střetl Piotrem Kuberskim o uvolněný pás střední váhy. Bohužel Marcin od začátku tahal za kratší konec a proti výborně připravenému Kuberskimu se moc neprosazoval. Naopak jeho soupeř ho na konci prvního kola dostal na pletivo, kde poté rozjel kombinaci několika úderů a po jednom z nich šel Marcin okamžitě k zemi. Zbývalo pouhých pět vteřin do konce prvního kola.

V dalším souboji si Cezary Oleksiejczuk v pětikolové bitvě poradil s Kamilem Kraskou a slavil titul welterové váhy. V hlavním zápase večera se šampion pérové váhy Kacper Formela blýskl nádherným kopem na hlavu, kterým už v prvním kole ukončil Ukrajince Aleksandra Gorshechnika.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *