Máme na stole zápas? Andrej Kalašnik reaguje na výzvu od Juráčka

Andrej Kalašnik Matúš Juráček

Tak to vypadá, že máme před sebou další zajímavý zápas. Andrej Kalašnik totiž po posledním zápase v Brně na tiskové konferenci v reakci na dotaz od MMA Shorites zmínil, že není s výkonem úplně spokojený, protože to musel dát kvůli zranění “na Juráčka” a v oktagonu hodně běhat. To samozřejmě Matúš nenechal bez odezvy, takže přišla výzva, na kterou AK reagoval.

VIDEO: Máme ho! Podívejte se, jak ladně Vémola skočil Kinclovi do klece

“Tak Andreji, běhačka na Juráčka. A jak to funguje? Tak jestli chceš, tak můžeš jít doslova na Juráčka, protože já už jsem fit, tak pojďme v Ostravě. Co? Mi to předvedeš,” reagoval Matúš Juráček na svém IG profilu, k čemuž ještě připsal, že jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.

Rázem tak máme na stole zajímavý duel Kalašnik vs Juráček. Matúš, který má aktuálně na svém kontě 6 výher v řadě s tím, že 4 z nich získal v OKTAGONu, musel v poslední době léčit zranění, ale nyní se zdá, že je připravený naskočit zpět do akce.

“Včera večer mě při večerním poklidném sledování AZ kvízu vyrušil Matúš Juráček! Který mě vyzval pomocí sociálních sítí na zápas. Konečně! Vždy jsem si stěžoval, že se mnou nechce nikdo z Československé scény zápasit! O Matúše byl zájem z mého teamu už dlouho, ale když jsme si o něj řekli, pokaždé odpověď od Ondřeje Novotného byla, že je zraněný. Tak jsme to přijali a hledali soupeře pro Brno dál…
  

Najednou zraněný není a chce se mnou zápas, což mu mile rádi splníme! Ten zápas dává smysl a Matúš už za nás dělá tu černou práci a pěkně ho promuje. Jak si Matuško jistě slyšel, do zápasu jsem nastupoval se zraněním, takže teď po zápase řeším jen to, abych se vůbec do MMA v nejbližší době vrátil. Takže ti nemůžu slíbit termín v Ostravě nebo Praze, ale co ti můžu slíbit je, že až budu fit, tak ty budeš první, kdo o tom bude vědět ! Jen mi dej trošku času, já na tebe taky slušně čekal,” reagoval Andrej Kalašnik na svém IG profilu, který tak výzvu přijal, ale připomněl, že šel do zápasu se zraněním, které teď potřebuje doléčit, takže nemůže přesně slíbit termín. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *