„Mám chuť nonstop trénovat,“ ohlašuje Zdeněk Polívka svůj nový gym

Polívka

Původně jsme na prvním OKTAGON turnaji roku 2023 v Mnichově vidět v akci i Zdeňka Polívku, který měl naplánovaný souboj s přemožitelem Mikuláška Khajevandam. Na začátku roku však přišla zpráva, že se souboj ruší, protože Polívka mění gym a není tak schopen se na souboj adekvátně připravit. To už však nyní neplatí, protože Zdeněk našel nový gym, ve kterém bude trénovat a který bude do budoucna reprezentovat.

Jake Paul reaguje na prohru s Tommym Furym a přiznává problémy v přípravě

„Gorila MMA je nyní můj domácí gym, kde budu trénovat a za který budu zápasit. Josef Král mi už z dřívějška připadal jako skvělý trenér, člověk autoritativní, co jedná fér a má obrovské zkušenosti. V Gorila gymu je spoustu profesionálů a dobrých kluků! Neskutečně mě to namotivovalo a nakoplo. Mám chuť nonstop trénovat a baví mě ta cesta už po pár absolvovaných trénincích,“ vysvětlil Zdeněk Polívka pro MMA Shorties, že volba nakonec padla právě na Gorila MMA, kde trénují borci jako Kohout nebo Konrád, ale často tu tráví čas i Škvor, Kincl nebo Kozma. Polívka tedy bude v dobré společnosti.

Obecně se předpovídalo, že by Polívka mohl zamířit právě do Gorily a nebo do PrimMMAt gymu. Po zralé úvaze nakonec padla volba právě na gym vedený zkušeným trenérem Králem, „Nerozhodl jsem se hned, nechával jsem si nějaký čas na rozmyšlenou, abych i nabral chuť vrhnout se do nové životní etapy. I jsem uvažoval o Reinders gymu, ale nakonec jsem dal na svůj pocit, který ve mě přezrál a zavolal jsem Pepovi Královi, se kterým jsme si sedli, o všem si promluvili a dohodli vše, co je potřeba.“

 

Zdeněk Polívka tedy začíná novou životní etapu, na kterou snad brzy naváže i nějakým zápasem, Na domluvený souboj s Khajevandem sice nedošlo, ale střední váha samozřejmě nabízí celou řadu zajímavých borců. Zdeněk naposledy zápasil na druhé akci ve Frankfurtu, kde v podstatě relativně těsně prohrál s Pirátem, kterého nyní čeká Tipsport Gamechanger. Na vrcholu váhy by navíc mělo dojít na titulový duel Kincl vs Vémola 2, takže bude divize jistě hodně v pohybu.

Úvodní foto via Striking Pictures

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *