Makhmud Muradov odmítá napojení na kontroverzního podnikatele

Makhmud Muradov

Makhmud Muradov měl mít původně další zápas na začátku září na vůbec první UFC akci ve Francii. Bohužel však potvrdil, že v Paříži startovat nebude, protože byl problém s vízy a že místo toho nastoupí na možném turnaji roku UFC 280, který se koná v říjnu v Abu Dhabí. Navíc přiznal, že je jeho problém s vízy mnohem vážnější, než to původně vypadalo. Kvůli jejich neprodloužení musel opustit ČR, což samozřejmě vyvolalo vášnivé diskuze o tom, jak se něco takového mohlo stát, když v Česku dlouhodobě žil a poslední roky navíc vychovával dcerku. Jednou z teorií bylo napojení na kontroverzního podnikatele, což však Mach odmítl.

Organizace Clash of the Stars uloví hodně kontroverzního politika?

“Zdravím vás všechny z Uzbekistánu do Česka. Chtěl bych vám říct, že moc děkuji za vaše zprávy a podporu. Chodí mi opravdu hodně zpráv s podporou. Určitě o mě nepřijdete a za chvíli se vrátím a dál budou pokračovat tréninky v Praze v MMA Monster. Ještě jednou moc děkuju, za chvíli se vrátím a jedeme dál,” vzkázal na svém IG profilu Mach s úsměvem na tváři a jasně tak naznačil, že se věci hýbou nadějným směrem.

To pak na IG potvrdil i dnes, “Chtěl bych se vyjádřit k situaci, jak to se mnou vypadá. Čtu v médiích úplné nesmysly, že byl Makhmud Muradov vyhoštěný z Česka, že něco porušil a něco udělal. Nic takového to není. Jen mi neprodloužili víza, takže jsem musel odjet z Česka, abych neporušil žádný zákon. Mojí právníci na tom teď pracují. Za chvíli určitě dostanu vízum a vrátím se do Prahy, budu zase trénovat v MMA Monster a pojedu na kemp do Polska do ANKOSu. Děkuji vám za podporu a prosím nepiště blbosti.”
 

Teorie, že za neprodloužením víz stojí “závadné” kontakty, totiž přiživila reportáž webu Aktu News, kde byl Mach zmíněn v souvislosti s podnikatelem Římským. Jakékoliv napojení na něj však Muradov odmítá. “Přísahám na rodiče, na dceru, nikdy jsem takové věci nedělal, ani je nemám zapotřebí. Nikdy jsem nebyl součástí podobných skupin, nebo něco takového. Je to naprostá – omlouvám se za sprosté slovo – pí*ovina. Obviňují mě z něčeho, co jsem nikdy nedělal a nikdy bych neudělal. Raději bych uklízel, čistil podlahy… Tohle je opravdu moc. Už kdysi tenhle nesmysl vyšel, a teď to připomínají. Že o mně někdo mluvil. Já ale toho člověka ani neznám. Proč si mě tedy někdo hned bere do pusy? Tohle není normální. Vím, že jsem nic neudělal,” vysvětlil Mach pro iSport.cz.

Doufejme tedy, že se mu skutečně podaří víza získat zpět, aby mohl v klidu trénovat a trávit čas se svojí dcerou, kterou má se zpěvačkou Monikou Bagárovou.
 2 komentáře na “Makhmud Muradov odmítá napojení na kontroverzního podnikatele”

  1. Pingback: Přemožitelé Viktora Pešty jsou ve finále PFL! | MMA Shorties

  2. Pingback: Hasim Rahman i přes zrušení souboje (ne)navážil! Bojí se Paul?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *