Magard přehlíží zajímavého vyzyvatele a chce jiného? To však nevyjde

Jonas Magard

Včera jsme vás informovali o tom, že má prý šampion Jonas Magard na stole nabídnu na svou první titulovou obhajobu. Jeho vyzyvatelem by měl být Brazilec Felipe Lima, který sice není domácímu publiku asi moc známý, ale minimálně při pohledu na jeho bilanci se jedná o hodně zajímavého soupeře. Z 12 zápasů totiž prohrál jen jediný, ten úplně první v kariéře a následně nasbíral 11 výher v řadě. Zdá se však, že Žralok o zápas s ním skutečně nestojí a místo toho ukazuje na jiného vyzyvatele. Bohužel však má smůlu.

Největší bitva v historii divize? Hill stále vyhlíží souboj s Procházkou

“Magarde, podepiš ten kontrakt, který ti OKTAGON poslal. Nebuď srab a prostě to přijmi. Už mě nebaví, jak se mi pořád snažíš vyhnout a utíkáš přede mnou. To, co teď děláš, na tebe nevrhá vůbec dobré světlo. To jako budeš vyzývat borce, kterého už jsi jednou porazil, protože věříš a doufáš, že se ti to povede znovu? Přestaň utíkat, protože lidé chtějí vidět zajímavý zápas. Pokud by lidi zajímalo utíkání, tak koukají na Bolta. Jo a abych nezapomněl, ty rozhodně nejsi žralok, ale jen slepička. Prostě podepiš,” vzkázal šampionovi Brazilec Felipe Lima, který od OKTAGONu evidentně dostal nabídku na zápas, ale Magard se nemá k tomu, aby přijal.

Co na to Magard? Ten si domlouvá odvetu s Mackem. “Ahoj Jonasi, je pravda, že jsem teď zraněný, takže za měsíc zápasit nestihnu. Rozhodně bych si to však s tebou chtěl dát znovu, takže pokud máš zájem, tak to navrhuji posunout o měsíc později do Frankfurtu,” sdílel Jonas na svém IG story zprávu od Filipa Macka, ke které připsal, “Frankfurt zní dobře. Mám to alespoň blízko domů.”
 

Zdálo by se tedy, že je vyřešeno, ale opak je pravdou. Souboj Magard vs Macek ve Frankfurtu jen těžko uvidíme. Tento turnaj už totiž hlavní zápas má a je jím odveta Eckerlin vs Oliveira 2. S ohledem na to, jak velkou odezvu měl Eckerlin, se dá jen těžko představit, že by se tento zápas odsunul na pozici hlavního před-zápasu, aby mohl být hlavním tahákem titulový duel. Nehledě na to, že posledně lidé na hlavní titulový zápas Buchinger vs Keita ani nezůstávali v hale, protože je primárně zajímal právě Eckerlin a Puetz.

Zatím tedy není jasné, jak to s první Magardovou obhajobou bude, ale pomalu se zdá, že roční lhůtu, kterou má většinou šampion na obhajobu, nejspíš nestihne. 

3 komentáře na “Magard přehlíží zajímavého vyzyvatele a chce jiného? To však nevyjde”

  1. Pingback: UFC Santos vs Hill: Analýza, Tipy a Sázky | MMA Shorties

  2. Pingback: Organizace Clash of the Stars uloví hodně kontroverzního politika?

  3. Pingback: Redakce a host tipují turnaj UFC Santos vs Hill | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *