Magard má na stole skvělý zápas, ale nechce podepsat? Koho že odmítá?

Jonas Magard

V souvislosti se skvělým výkonem, který Filip Macek předvedl na Štvanici, za což si i vysloužil bonus za výkon večera, se začalo spekulovat o možné titulové odvetě s Magardem. Oba borci se potkali na konci minulého roku, kdy Žralok naprosto dominoval a stal se tak šampionem divize. Od té doby však zápasil jen jednou, navíc v ringu na turnaji OKTAGON UDG, kde změřil síly se Sivákem. Pomalu je tedy čas na obhajobu. Organizace evidentně vybrala hodně zajímavé jméno, ale Magard se nemá k podpisu kontraktu?

Největší bitva v historii divize? Hill stále vyhlíží souboj s Procházkou

“Magarde, podepiš ten kontrakt, který ti OKTAGON poslal. Nebuď srab a prostě to přijmi. Už mě nebaví, jak se mi pořád snažíš vyhnout a utíkáš přede mnou. To, co teď děláš, na tebe nevrhá vůbec dobré světlo. To jako budeš vyzývat borce, kterého už jsi jednou porazil, protože věříš a doufáš, že se ti to povede znovu? Přestaň utíkat, protože lidé chtějí vidět zajímavý zápas. Pokud by lidi zajímalo utíkání, tak koukají na Bolta. Jo a abych nezapomněl, ty rozhodně nejsi žralok, ale jen slepička. Prostě podepiš,” vzkázal šampionovi Brazilec Felipe Lima, který od OKTAGONu evidentně dostal nabídku na zápas, ale Magard se nemá k tomu, aby přijal.

Jméno Felipe Lima vám možná na první dobrou nic neřekne, ale jedná se o 24 letého borce, který má na kontě 12 zápasů, ze kterých si odnesl 11 výher. Zatím prohrál jen svůj úplně první zápas a od té doby drží šňůru 11 výher v řadě. Celkem 6 zápasů pak dokázal ukončit před limitem. V minulosti se objevil v méně známých organizacích, jako je FCR, AFC, AT, ale jeden zápas měl i v Brave.
 

Minimálně na papíře to vypadá jako hodně zajímavý vyzyvatel pro Magarda, který stejně bude muset v blízké době obhajovat. Bude nakonec se soubojem souhlasit a nebo bude spíš trvat na odvetě s Mackem, kterého už jednou porazil? To už se asi brzy dozvíme. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *