Mach bohužel v únoru do další UFC bitvy nenastoupí

Mach Muradov UFC
Na konci února měl jít původně znovu do akce i Makhmud Muradov. Ten v posledním souboji prohrál se šikovným zemařem Meerschartem a následně kývl na další velkou výzvu. Souhlasil totiž s tím, že se utká s bývalým zápasníkem polo-těžké váhy Cirkunovem, který je známý právě tím, že je hodně nebezpečný na zemi. Navzdory poslední prohře a velké výzvě však Mach věřil, že vyhraje a vrátí se zpět na “zelenou” vlnu. V únoru se to však nestane. Muradov totiž sám informoval, že se bohužel zranil a ze zápasu tak musí odstoupit.
Šampion Teixeira hodnotí Procházku a prozrazuje taktiku

“Zdravím všechny. Chci se podělit o smutnou zprávu. Bohužel na soustředění jsem si zranil ruku. Po určitých vyšetřeních bude jasné, jak dlouhý bude proces rekonvalescence. Chci se omluvit svému soupeři, UFC a všem mým fanouškům. Na ten to zápas jsem se připravoval a těšil jsem se na něj. Byl bych rád, kdyby se tento zápas přesunul na březen, abych se mohl uzdravit. Ještě jednou se omlouvám všem, je to sport a občas se vyskytnou okolnosti, které nemůžeme ovlivnit,” vysvětlil Mach na svém IG profilu a rovnou poprosil vedení a soupeře, jestli by nebylo možné duel posunout na březen.

Mach svou zprávu doplnil i fotkami ruky, se kterou teď, když je třeba tvrdě makat a připravovat se, trénovat nemůže. Uvidíme tedy, jak se k věci postaví vedení organizace a soupeř. Přesouvání zápasů je poměrně běžné a časté, ale je otázkou, jak jsou na tom březnové turnaje. Mohly by už totiž být relativně plné, ale to uvidíme.
Mach tak zatím svou UFC bilanci nevylepší. Doposud nastoupil do celkem 4 zápasů, ze kterých si odnesl bilanci 3:1 a k tomu 2 bonusy za výkony večera v celkové hodnotě 100 000 dolarů. Uvidíme tedy, kdy dostane další možnost jít do akce. Doufejme že ve zmíněném březnu a nebo třeba dubnu, kdy jde poprvé do UFC boje i Martin Buday.


1 komentář na “Mach bohužel v únoru do další UFC bitvy nenastoupí”

  1. Pingback: Lohoré se vrací do OKTAGONu a znovu bere velkou výzvu | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *