Lví srdce reaguje na kritiku od šíleného McGregora

Conor McGregor
Když Conor McGregor nemůže zápasit, tak je alespoň aktivní na sociálních sítích. Sleduje totiž dění v MMA světě a pravidelně ho komentuje. Nedávno se například na sociálních sítích objevilo video, jak při ohlašování Maxe Hollowaye před zápasem s Rodriguezem chodí před televizí, jak kdyby měl s Maxem bojovat. Rovněž si vystřelil i z Anthonyho Smitha a Belala Muhammada, kteří se objevili ve studiu jako komentátoři a evidentně Ira hodně pobavili.
Další?! Turnaj OKTAGON 29 přišel o jeden z hlavních taháků?

“Tohle už je podruhé, co se do mě Conor opřel a tentokrát to ani není moje vina. Je mi u prdele, co si o mně myslí nějaký Conor, ale nechápu, proč se do mě musí trefovat. Přemýšlel jsem nad tím a asi jsem na to přišel. Conor byl extrémně úspěšný, jako že opravdu extrémně. Vydělal si tolik peněz, že děti, dětí jeho dětí budou v pořádku jen díky tomu, co McGregor dokázal. Co však nikdy nevrátí je to, že už nikdy nebude jeden z nás a to ho podle mě dohání k šílenství. Byl jedním z nás. Přemýšlel jsem nad tím a napadlo mě, že mu skutečně chybí to, že už není jedním z nás. Všem se tolik strašně zprotivil. Neříkám, že ho nějak znám, ale několikrát jsem se s ním setkal. Byl jedním z nás, ale pak se svým způsobem zaprodal, což je v pohodě, pokud to byl jeho cíl a je s tím v pohodě,” reagoval Anthony Smith na kritiku.
Conor je samozřejmě stále největší hvězda MMA světa, což jasně dokazují PPV prodeje, ale je možná pravda, že ho lidé v poslední době více sledují proto, aby ho viděli znovu padnout, než že by mu přáli úspěch. Ir samozřejmě nikdy nebyl žádný svatoušek, ale dokud se mu dařilo, tak se dalo výstřední chování do jisté míry přehlížet a tolerovat jako část unikání osobnosti. V poslední době však Conor sbírá jen prohry a různé skandály. Navíc se hodně změnila jeho rétorika, kdy se mu nedaří soupeře mentálně ničit, jako tomu bylo dříve díky téměř geniálnímu trashtalku, takže se uchyluje k laciným výhružkám smrtí a podobně, za což je pak terčem další kritiky.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *