Lucie Pudilová reaguje na prohru a obviňuje soupeřku Perez z podvodu

Pudilová

Lucie Pudilová má za sebou třetí zápas své druhé UFC štace, ze kterého si bohužel odnáší prohru na body. Alin Perez, která se hodně prala s váhou, kterou splnila až na druhý pokus, si totiž v prvních dvou kolech dokázala prosadit zem, kde sice nijak výrazněji nehrozila, ale rozhodně bodovala, díky čemuž nakonec získala cenné vítězství. Jak Pudilová na druhou prohru v řadě reagovala?

Fanoušci vytvořili petici za vyloučení Rocka z OKTAGONu! Shem reaguje

Lucie nastoupila do zápas odhodlaná, ale byla to spíše Perez, která začala otevírat kombinace tvrdými kopy. Po minutě se souboj přenesl na pletivo, odkud vzala Perez Lucii na zem, kde jí kontrolovala, ale žádnou vážnější šanci na ukončení si nevypracovala. Pudilová dobře bránila a i když se soupeřka snažila o lokty, tak šly většinou do krytu.

Bohužel hned na začátku druhého kola dostala Perez Lucii opět na zem, kde zápas opět kontrolovala. Ailin byla celé druhé kolo v dominantní pozici, ale výrazně aktivní byla až ke konci kola, kdy Lucii zasypala tvrdými údery, které ale nakonec česká bojovnice ubránila.

Ve třetím kole provedla Perez neúspěšný kop na hlavu a spadla k zemi, Lucie toho využila a snažila se svoji soupeřku kontrolovat. Pudilová se poté několikrát pokoušela ukončit zápas, ale Perez úspěšně vzdorovala. Půl minuty před koncem Lucie nasadila škrcení, ale bohužel se jí ho nepodařilo dotáhnout a tak se rozhodovalo na body. Všichni tři rozhodčí viděli jako vítězku Perez, která přitom málem do zápasu vůbec nenastoupila.
Pudilová reaguje na prohru a upozorňuje na podvod

„Tento zápas byl pro mě velmi náročný. Soupeřka se po podání infuze (což je v UFC nelegální) vrátila silnější.

Jsem si vědoma toho, jaké úsilí jsem vynaložila do svého zápasového kempu pro tento zápas. Byla jsem dobře připravena, poslouchala jsem své trenéry a plánem bylo nejít na zem, ale udržet zápas ve stoje, kde bylo cílem tlačit. To jsem ukázala ve třetím kole. Boj byl pro mě nebezpečný, protože jsem cítila, že moje soupeřka má obrovskou váhovou výhodu i s pomocí infuze,“ reagovala Lucie Pudilová a obvinila soupeřku z užití infuze, které jsou v UFC do určité míry zakázané.

Infuze se hodně řešily v souvislosti se soubojem Makhachev vs Volkanovski, kdy byl Islam obviněn z užití infuze, což se však ukázalo, že je do určité míry legální a povolené. Těžko říct, jak to bylo u Perez.


1 komentář na “Lucie Pudilová reaguje na prohru a obviňuje soupeřku Perez z podvodu”

  1. Pingback: MMA svět se ze dne na den mění? PFL reaguje na nákup Bellatoru a odhaluje plány | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *