Lucie Pudilová má potvrzenou další UFC bitvu! Kde, kdy a proti komu?

Lucie Pudilová

Českou zápasnici Lucii Pudilovu (14-7) čeká po návratu do UFC další zápas. Pudilová si ve své „druhé premiéře“ v lize mistrů, do které se jako první česká zástupkyně dokázala vrátit, připsala dominantní vítězství nad Číňankou Yanan Wu, kterou ukončila na konci druhého kola. Nyní na českou lvici čeká zápasnice, která reprezentuje Panamu.

Procházka upřímně uznává, kdo je nyní nejlepší polo-těžká váha na světě, ale…

Na Lucii Pudilovou čeká v UFC druhý zápas po jejím návratu a celkově devátý, což z ní dělá nejaktivnějšího českého zástupce v organizaci UFC. Pudilová prožila impozantní návrat do organizace, když se představila na velkém galavečeru UFC 278 Usman vs Edwards 2, kde předvedla velice povedý výkon, který korunovala ukončením své soupeřky Yanan Wu ve druhém kole.

Nyní na Pudilovou čeká další zajímavý zápas. Na galavečeru UFC Fight Night, který se koná v polovině dubna, se střetne se zápasnicí z Panamy Joselyne Edwards (12-4), která je jedinou zástupkyní své země v organizaci UFC. Edwards začínala ve třinácti letech s boxem a od sedmnácti se pravidelně věnuje MMA a BJJ, ve kterém vlastní fialový pás. V roce 2018 se přesunula do Ameriky, kde začala objíždět menší turnaje, které ji nakonec dostaly až do organizace UFC.
Do organizace UFC vstoupila Edwards vítězstvím nad poslední soupeřkou Lucie Pudilové Yanan Wu, kterou zdolala na body. Poté dvakrát prohrála na body s Karol Rosa a Jessicou-Rose Clark. Ovšem v posledních dvou zápasech vybojovala „La Pantera“ dvě těsná vítězství a nyní se bude pokoušet o třetí. 

Na stejném turnaji UFC Fight Night, který se koná 15.4. (místo konání nebylo zatím určeno), se představí i slovenský těžkotonážník Martin Buday, který se zde střetne s Jakem Colierem. 

UFC Fight Night – Fight Card:

Dustin Jacoby  vs.  Azamat Murzakanov 205 lbs

Edson Barboza  vs.  Billy Quarantillo 145 lbs

Pedro Munhoz  vs.  Chris Gutierrez 135 lbs

Bruna Brasil  vs.  Denise Gomes 115 lbs

Martin Buday  vs.  Jake Collier 265 lbs

TJ Brown  vs.  Bill Algeo 145 lbs

Piera Rodriguez  vs.  Gillian Robertson 115 lbs

Lando Vannata  vs.  Daniel Zellhuber 155 lbs

Batgerel Danaa  vs.  Brady Hiestand 135 lbs

Joselyne Edwards  vs.  Lucie Pudilová 135 lbs

Gaston Bolaños  vs.  Aaron Phillips 135 lbs

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *