Lohoré se vrací do OKTAGONu a znovu bere velkou výzvu

Alex Lohoré
Už už to vypadalo, že se Alex Lohoré s OKTAGONem rozloučí. Nejednou totiž zaznělo, že o něj sice má organizace zájem, ale že je s ním opravdu těžké pořízení. Alex měl dokonce nedávno nastoupit pod hlavičkou organizace ARES, ale skrze zatčení bych zápas zrušen. Ondřej Novotný pak před časem v jednom ze svých vysílání informoval, že má Alex nového manažera a že se možná blýská na lepší časy. A asi opravdu ano. Alex se totiž vrací do OKTAGON a má rovnou potvrzený další zápas. Nic snadného ho však znovu nečeká. Naopak…
Mach bohužel v únoru do další UFC bitvy nenastoupí

´10 let v kole… Myslím si, že nejtěžší na MMA je právě vytrvat a zůstat, pro malou naději a křehký sen,´ říká Zdeněk „Gameover“ Polívka a ke svému snu je stále blíž a blíž.  Po Spicelym, kterého poslal do důchodu, a Bryczekovi přichází sakra výzva! Aktuální stoupající #4 střední váhy jde na bývalého titulové vyzyvatele, který si věřil na Karlose Vémolu.

Pětinásobný champ organizací TMT, UCMMA, BAMMA a Fight Start Championship se zkušenostmi i z předních světových klecí Bellatoru a Cage Warriors. Sebejistý, správně drzý francouzský rváč Alex „Da Killa Kid“ Lohoré, který dokáže udělat pořádný hype už před samotným zápasem, se konečně po téměř roce vrací do OKTAGONU a s Polívkou chce vytřít klec. Tenhle týpek přijme vždy a všechno a vidí to naprosto jasně a jednoduše: ´Zábava a násilí, to je vše!´ informovala organizace OKTAGON MMA na svém IG profilu o souboji Polívka vs Lohoré, který dostaneme na konci února na turnaji OKTAGON 31.
Navzdory tomu, že sám prohlašoval, že nejlepší výkony dokáže podávat ve welteru, se Lohoré vrací do střední váhy, kde se proti němu postaví rozjetý Polívka, který se blýskl hlavně výhrou nad Bryczekem, kterou asi čekal málokdo. Nyní má tedy šanci získat další skalp známého zápasníka, který by ho mohl značně přiblížit případné titulové šanci. Právě v hlavním zápase akce OKTAGON 31 se bude o titul šampiona střední váhy bojovat. Utkají se totiž spolu Pirát a Kincl.

Úvodní foto via OKTAGON MMA
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *