Lišák Patrik Kincl přiznal, proč se uchýlil ke lsti, kterou jsme mu nevědomky narušili

Kincl Vémola

V souvislosti s turnajem OKTAGON 43 bylo samozřejmě hodně ostře sledované oficiální i veřejné vážení. V první řadě totiž fanoušky zajímalo, zda oba borci splní váhový limit pro titulový souboj ve střední váze, a poté také to, jak moc za dalších několik hodin naberou. Právě v souvislosti s váhou se šampion Kincl uchýlil ke lsti, aby rivala případně zmátl.

„Nechápu, jak to dělá,“ podivuje se Patrik Kincl nad rivalem Vémolou

Na veřejném vážení se sice hlásí údaje z oficiální váhy, ale borci i přesto stoupají na skutečnou váhu, takže je možné zjistit, jak moc od rána přibrali. Nám v tomto pomohl jeden z fanoušků, který si strategicky stoupl nad váhu, takže měl dobrý přehled o tom, kolik borci váží, o čemž nás pak pohotově informoval.

Například Alex Lohoré měl dopoledne na druhý pokus 77,5 Kg, tedy se vešel do limitu welterové váhy, ve které probíhá milionový Tipsport Gamechager. Na veřejné váze však měl už téměř 90 Kg, konkrétně 89,1 Kg. Je však třeba brát v potaz to, že měl na sobě boty, trenýrky, brýle a nebo svou typickou pokrývku hlavy.

David Kozma se ráno na váze přesně vešel do limitu 77,6 Kg s tím, že na veřejném vážení už měl 86,55 Kg. Zase je třeba brát v potaz to, že měl na sobě boty, trenýrky a další věci, které ráno neměl.
 

A co hlavní hvězdy celé akce Kincl a Vémola? Terminátorovi ráno váha ukázala 83,7 Kg. Na veřejném vážení pak měl 93,55 Kg s tím, že se v souboji měl prý nakonec kolem 95 Kg.

A Patrik Kincl? Ten si na vážení donesl i speciální balíček, který na váze postavil před sebe, takže navážil téměř 98 Kg. Právě k onomu speciálnímu balíčku se nyní Patrik Kincl vyjádřil a vysvětlil, co měl vlastně za lubem.
„Byla tady otázka na tašku na vážení. Ano, zahrál jsem si s tím, protože jsem věděl, že se nedozvím, kolik Karel na veřejném vážení měl, ale ke Karlovi by se informace o mé váze dostat mohly.

Vzal jsem si tedy papírovou tašku, kam jsem dal dvě trička a pod nimi byla závaží. Taková finta, aby se nikdo nedozvěděl, kolik mám přesně aktuální váhu. Pak jsem koukal, že syčáci ze Shorties to tam sondovali někde shora, takže jedině dobře,“ vysvětlil Patrik Kincl na svém víkendovém streamu, že chtěl zamezit tomu, aby se Vémola dozvěděl o tom, kolik šampion váží.

Právě váha byla pro Patrika obecně velké téma. Kincl totiž přiznal, že když viděl, jak Vémola shazoval a jak asi bude i zpátky nabírat, tak začal jíst dříve, než má po vážení ve zvyku, čímž si zřejmě stopl doplňování elektrolytů a minerálů, na což pak doplatily jeho nohy, které byly pod palbou silných křečí. Patrik prý dokonce uvažoval, že by do souboje nenastoupil, protože se cítil 30%, ale trenér Dušan Macák ho znovu namotivoval a nakonec z toho byla velká výhra.

Jinak co se týče syčáků ze Shorties, tak ti na místě nebyli, ale, jako v mnoha případech, dostali informace od svých věrných fanoušků. Jste to právě i vy fanoušci, díky kterým máme podstatnou část důležitého infa, za což vám děkujeme.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *