Liberecká KSW akce hlásí překvapivý zápas, jehož součástí je i Vémola

Vémola

Už 25.2. se uskuteční galavečer KSW 79, který se bude konat v liberecké Home Credit Aréně. Pro tento galavečer už organizace zveřejnila jména v podobě šampiona těžké váhy Phila De Friese, Arkadiusze Wrzoseka, Viktora Pešty nebo Daniela Omielanczuka. Nyní organizace představila další nové a překvapivé české jméno.

Procházka upřímně uznává, kdo je nyní nejlepší polo-těžká váha na světě, ale…

KSW 79 se uskuteční 25. února v Home Credit Areně v Liberci. V hlavním zápase bude svůj titul obhajovat šampion těžké váhy Phil De Fries (22-6). Bohužel, v hlavním předzápase se měl představit Michal Martinek (10-4), ale pro zranění ruky musel odstoupit. Náhrada však přišla záhy a KSW podepsala dalšího bývalého šampiona tuzemské organizace OKTAGON Viktora Peštu (18-8), který se utká s Danielem Omelianczukem. 

Polská organizace KSW minulý týden představila překvapivé jméno v podobě slovenského zápasníka Matyase Viszlaye (1-0) a dnes potvrdila jeho soupeře, kterým bude zápasník organizace I Am Fighter Federico „Black Panther“ Komuenha. Samotný zápasník byl prý zaskočený, když na stole přistála nabídka od polské organizace. 
„Ta nabídka mě zaskočila. Nedávno mi přistála na stole od jiné organizace, a přestože byla hodně zajímavá, rozhodli jsme se ji odmítnout. Něco mi říkalo, že přijde něco ještě lepšího. Něco, co bude lákavé i ze sportovního hlediska, nejen toho finančního. A hle, je to tady,“ říká „Black Panther“. 

„Jsme rádi, že na něj ukázali, že i díky nám dostal tuto šanci. Frederico do toho nyní dává všechno, věnuje se MMA naplno, chce být co nejlepší. Sám tvrdí, že chce krom váhy do 84 kilogramů chodit také velter do 77 kilo. Uvidíme, co ukáže v KSW,“ přidává spolumajitel IAF Petr „Píno“ Ondruš
Do klece ho povede Vémola!

Právě Ondruš Komuenhovi tuto příležitost zprostředkoval. „Jsem neustále v kontaktu s matchmakery všech velkých evropských i světových organizací. A dle poptávky jim nabízím potenciální soupeře. Od KSW přišel dotaz na soupeře pro Mateusze Viszlaye, kterého jsme tu měli na galavečeru IAF 3, kde prohrál s Danem Ligockim. Nabídl jsem jim několik jmen a Frederico jim příběhem a skóre 2-0 přišel nejzajímavější,“ poodkryl zákulisí jednání zkušený promotér a bývalý elitní tuzemský zápasník.

„IAF patří velký dík. Vždyť před rokem o mně nikdo nevěděl, nikdo mě ve světě MMA neznal, oni mi dali šanci a teď mě čeká turnaj KSW. Je to takový dodatečný vánoční dárek,“ neskrývá vděčnost tvrďák, který zároveň poděkoval i celému svému Allstar Training Center Spain.

Právě zde se nyní připravuje po boku mimo jiné s Rezou Madadim, 44letou íránskou legendou s pětiletou zkušeností z UFC. Za měsíc v Liberci na turnaji KSW 79 ho povede do klece jiná legenda – Karlos Vémola, spolu s Richardem Hesem a Eduardem Novákem.

Zdroj: I Am Fighter

Vstupenky, které jsou v prodeji od 550,- naleznete v síti TicketPortal.cz.

 KSW 79: Možná Startovka

Hlavní zápas

Titul KSW v těžké váze

Phil De Fries (22-6) vs. Todd Duffee (9-3-1NC) ?

Hlavní předzápas

Těžká váha 

Viktor Pešta (18-8) vs. Daniel Omielanczuk

Těžká váha

Arek Wrzosek (1-0) vs. Tomáš Možný 

Těžká váha

Štefan Vojčák (5-0) vs Ivan Vitasovič (11-5-1)?

Střední váha

Dominik Humburger (5-0) vs TBA

Střední váha

Frederico Komuenha (2-0) vs. Matyas Viszlay (1-0)

Flyweight 

Petra Částková (6-5) vs. Sara Luzar-Smajič (4-2) ?

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *