Lev Vémola ruší Matavaa, Kincla i Végha! Důvod vás překvapí, ale dá se pochopit

Vémola

Ještě na konci minulého roku to s Karlosem Vémolou a jeho další kariérou vypadalo všelijak. Před plánovanou odvetou s rivalem Kinclem, která měla velkolepě zakončit rok 2022, totiž bohužel skončil v nemocnici, kde doslova bojoval o život. Tehdy se vůbec nevědělo, zda se vrátí do akce a případně kdy. Terminátor však znovu potvrdil svou pověst a problémy velice rychle vyřešil. Místo pozvolného návratu však znovu zvolil maximální tempo, takže si naplánoval hned tři souboje. V dubnu Matavaa, v květnu Kincla a na samém konci roku vysněnou odvetu s Véghem. Všechny tyto plány však musely jít stranou, protože Vémola dostal nabídku, která se prostě neodmítá.

Domácí MMA komunita přijímala oznámení souboje Vémola vs Matavao hodně rozpačitě, protože měli fanoušci velké obavy, že by se Terminátor mohl zranit, kvůli čemuž by pak na dlouho očekávanou odvetu s rivalem Kinclem, která visí ve vzduchu už doslova roky, znovu nedošlo. Nakonec to však není zranění, co stojí za změnou plánů.

Jak asi všichni víte, Karlos Vémola je obrovský milovník zvířat. Doma má hned několik lvů, žraloky, krokodýly, klokana, mývala, psa, želvu a další více či méně exotickou zvěř. Terminátor dokonce avizoval, že pokud se mu podaří vyhrát dost zápasů, díky čemuž vydělá hromadu peněz, tak se přestěhuje a pořídí si i žirafu a nebo slona.

Jeho zdaleka nejoblíbenějším zvířetem je však lev, kterého využil i ve své nesmrtelné mantře „Lvi žerou první“, která rezonuje nejen na domácí scéně, ale evidentně i ve světě.

  

Tím se plynule dostáváme ke zmíněné nabídce, kterou Vémola prostě nemohl odmítnout. Má totiž šanci se takovým lvem doslova stát.

Jak, říkáte si? Věda díky vynálezům Elona Muska a dalších vizionářů postoupila natolik, že se začíná pracovat s kopírováním a přenosem vědomí. Jeden velký experiment se právě rýsuje v Africe, konkrétně v Čadu, kam dostal pozvání i Karlos Vémola. Vědci totiž zjistili, že lví mozek je až překvapivě podobný tomu lidskému, takže je ideální na dočasný přenos vědomí.

Když se tedy uvažovalo nad dobrovolníkem, který by mohl podobný experiment podstoupit, tak samozřejmě ze strany světových elit padla volba právě na Karlose Vémolu, který exkluzivní nabídku bez váhání přijal. Terminátor se tedy v následujících dnech chystá do Afriky, kde bude několik následujících měsíců podroben celé řadě vyšetření, které budou mít za cíl důkladné zmapování jeho mozku.

   

Vrcholem celého procesu je pak dočasný transfer Vémolova vědomí/mysli do těla dospělého lva. Terminátor tak díky tomu bude mít šanci na vlastní kůži zažít, jaké to je být šelmou na vrcholu potravního řetězce, která žere první.

Všechny zápasy tedy pochopitelně musely jít stranou, ale pokud vše půjde dobře, tak se Vémola příští rok přesně 1.4. vrátí zpět do akce hladovější než kdykoliv předtím…

 


6 komentářů na “Lev Vémola ruší Matavaa, Kincla i Végha! Důvod vás překvapí, ale dá se pochopit”

  1. Který sedlák tohle může napsat.To není ani jako dobrý vtip.Jak nevíš co napsat, najdi si raději brigádu někde v nějaké práci, která bude mít smysl 🤦 Hrozný bezmozek autor a ještě větší ten co mu to schválil zveřejnit 🤮

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *