Leon Edwards reaguje na další výhru nad bývalým králem Usmanem

Edwards

O výsledku souboje Usman vs Edwards 2 se většinou mluvilo jako o šťastné „náhodě“. Leon totiž tehdy minutu před koncem prohraného zápasu trefil nádherný kop, kterým poslal Usmana k zemi. V souvislosti se završením trilogie se však čekalo, že si Usman znovu prosadí svou a znovu se chopí trůnu. To se mu však nepodařilo, protože Edwards přišel do zápasu se skvělou taktikou, kterou si dokázal prosadit a nakonec dojít k cennému vítězství.

Tak už známe jména náhradníků pro bitvu Kincl vs Vémola 2?

„Je to úžasné. Každé dítě žije s tím, že by podobný okamžik chtělo zažít. Obhájil jsem titul na své domácí půdě. Celý týden před zápasem jsem říkal, že opravdu věřím tomu, že teď je moje doba. Už je to sakra dlouho, co jsem nějaký zápas prohrál. Bude to tak 7 let. Jsem moc rád, že jsem mohl další výhru přidat právě doma. Bylo to celé šílené. Splnil se mi sen,“ rozplýval se Leon Edwards na po-turnajové tiskové konferenci.

„Myslím, že tím, že jsem ho nyní porazil na body a ne jen jedním kopem, jsem jasně ukázal, jak moc jsem se zlepšil a jak jsem se jako bojovník vyvinul. Naposledy se na mě hodně podepsala nadmořská výška. Nedoručil jsem takový výkon, jaký jsem chtěl. Usman je sakra těžký soupeř. Navíc má za sebou skvělý tým. Věřím však, že teď přišel můj čas.

Nikdo mi nic nedal zadarmo. Vždy jsem si své šance musel tvrdě vybojovat. Jsem tedy moc rád, že jsme to společně s týmem dotáhli až sem.“

Jako o dalším soupeři pro Edwardse se mluví o Covingtonovi, který byl dokonce na turnaji UFC 286 jako oficiální náhradník pro případ, že by se hlavním hvězdám něco stalo, což však Leon úplně nevítá, protože mu prý souboj nedává smysl, když Colby tak dlouho nebojoval a jen tak seděl na zadku. Uvidíme tedy, jak se ještě všechno vyvine.
 

Jak reagovali ostatní bojovníci:

Islam Makhachev

Jako dalšího chci Leona, říjen Abú Dhabí. 

Aljamain Sterling

Myslím, že rozhodujícím faktorem je odečtnení bodu. Myslím, že Edwards těsně vyhraje, nebo to bude remíza? Co si o tom myslíte vy? 

Marlon Vera

Leon zvítězil.

Ode Osbourne

Velká pochvala mému bráchovi z Jamajky za tohle vítězství. Kingston do toho!!

Randy Brown

Leonovo čisté vítězství! 

Belal Muhammad

Prosím, hlavně ne žádnou remízu! 

Brandon Royval

Tipuji Leona, ale co když dojde na remízu? 
Uriah Hall

Ztratil bod a přesto zvítězil. Myslel jsem, že to byl těsnější zápas, ale byl dobrý souboj. 

Chris Weidman

Wow! Se strženým bodem! Tohle jsou jedny z těch zápasů, na které se musím zítra podívat znovu. Myslel jsem, že Usman vyhrál. 

Ian McCall

Cítím ve vzduchu remízu… 

Megan Anderson

Leon „Rocky“ Edwards! Předvedl skvělý výkon a ještě k tomu před domácím publikem!!!

Colby Covington

Uvidíme se v červenci… 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *