Leon Edwards přiznal, jak moc byl na konci v problémech

Leon Edwards

Leon Edwards přiznal, jak moc byl na konci v problémech

Zápas Leon Edwards vs Nate Diaz, který byl speciálně vypsán na 5 kol, což se dle slov Dany Whitea nebude moc opakovat, v podstatě probíhal tak, jak odborníci, včetně našeho Honzy, očekávali. Edwards jasně dominoval, soupeře tvrdě trefoval, ale zároveň si dával pozor, aby sám neinkasoval. Zápasení s Diazem je však speciální v tom, že ho můžete trefit v podstatě čímkoliv a on stejně pokračuje dál, jak kdyby se nic nestalo. Sám se pak snaží hrozit vlastními útoky, což se mu povedlo na samém konci zápasu, kdy v poslední minutě Edwardse tvrdě trefil, takže v podstatě stačilo “jen” práci dokončit. Nate se však místo dobíjení kochal tím, jak Leon vrávorá a až poté se pustil do akce, což bylo pozdě. Edwards následně přiznal, jak moc byl v úzkých.

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/13/sampion-israel-adesanya-uz-vyzval-dalsiho-soupere/

“Byl to obstojný výkon. Možná jsem mohl více trefovat. To poslední kolo bylo něco. Nachytal mě. Nepřipadalo však v úvahu, že bych šel k zemi. Nehodlal jsem si tu výhru nechat vzít… Byl jsem solidně nahulený. Nebylo to však tak moc, že bych šel k zemi, aby mě tam mohl dobít. Byla to však hodně čistá trefa. Věděl jsem, že zbývá minuta, takže jsem se snažil přežít a proplout až do konce. Samozřejmě to beru jako velkou lekci. Jsem pořád hodně mladý, takže se učím,” prozradil Leon Edwards po zápase.

Kdyby Diaz neváhal a do soupeře se pustil, tak možná mohl být konec, ale na kdyby ani možná se nehraje. Diaz je zkrátka Diaz. Hlavní je, že Leon dokázal krizi přežít a je tak blíž vysněné titulové šanci. Ze souboje, jako byl právě ten s Diazem, si navíc může hodně vzít. Za poslední roky byl totiž v oktagonu jen na chvíli s Muhammadem, ale nyní bojoval celých pět kol, což je hodně cenná zkušenost, která se mu bude hodit v případné odvetě s Usmanem.

1 komentář na “Leon Edwards přiznal, jak moc byl na konci v problémech”

  1. Pingback: Poirier odpovídá na Diazovu výzvu | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *