Leon Edwards předpovídá, jak si poradí s Diazem

Leon Edwards Nate Diaz

Leon Edwards předpovídá, jak si poradí s Diazem

Turnaj UFC 263, který přijde na řadu v noci ze soboty na neděli, nabídne hned 3 pěti-kolové bitvy. Na programu jsou totiž hned 2 titulové souboje a k tomu speciální duel Leon Edwards vs Nate Diaz, který je také vypsaný na pět kol, i když zrovna nejde o titulovou bitvu. Velkým favoritem souboje je Leon Edwards, který naposledy prohrál na konci roku 2015 v bitvě se současným šampionem Usmanem. Od té doby nasbíral 8 výher, zatímco Diaz svůj poslední zápas s Masvidalem prohrál. Jaký průběh Edwards očekává?

https://www.mmashorties.cz/index.php/2021/06/10/jiri-prochazka-nabidl-kratky-nazor-na-rakice/

“Jdu do toho s tím, že Diaze ukončím. Nemyslím si, že dokáže po dobu pěti kol držet krok tak, jak o tom všichni mluví. Možná spoléhá na to, že se postupně unavím, ale to se nestane. V průběhu celé své kariéry jsem nebyl nikdy ukončený. Vždy, když jsem zápasil na pět kol, tak jsem si odnesl výhru na body. Nikdo mě nikdy neutáhl a nikdo mě ani nikdy nevypnul. Nic takového. Moc se tedy na ten zápas těším. Navážu na to, co jsem předváděl v březnu a získám cennou výhru,” nechal se slyšet Edwards, který to poslední měsíce neměl vůbec lehké.

Hned několikrát se mu totiž přesouval a nakonec zrušil zápas s Chimaevem, kterého bohužel schvátil koronavirus tak moc, že dokonce uvažoval o konci kariéry. Edwards se tak nakonec v březnu utkal s náhradníkem Muhammadem, kterého však hodně ošklivě dloubl do oka, takže zápas skončil na NC, tedy bez výsledku a jak kdyby k němu nikdy nedošlo.

Leona samozřejmě tento vývoj událostí hodně mrzel, ale nakonec se na něj přeci jen usmálo štěstí. Diaz, který může zápasit v podstatě s kýmkoliv, totiž ukázal na něj, díky čemuž nás čeká souboj Edwards vs Diaz, který by mohl hlavně Leona konečně přiblížit k vysněné titulové šanci.

Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který odvysílá hlavní kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *