Leo Brichta už má dalšího vyzyvatele, ze kterého však asi nebude vůbec nadšený

Brichta

Leo Brichta má aktuálně za sebou titulový zápas v rámci KSW, ve kterém sahal po vítězství, ale nakonec byl bohužel nucen odklepat. Prozatímním šampionem se tak stal Vlk Mircea, kterého nyní čeká bitva s právoplatným šampionem Parnassem. O dalším souboji českého borce se toho zatím moc neví, ale jeden možný zájemce se objevil, i když z něj Leo asi nebude vůbec nadšený.


VIDEO: Podívejte se, jak se Psychopat Bejr radši omluvil stovce naštvaných nájezdníků

„Na základě šuškandy po internetu a již ofiko potvrzení z BrichTalku, ve kterém byl hostem David Čonny, se odhalilo, že Standa Lukeš má podepsanou smlouvu v Clash. Kdy nebo jak se v něm představí není jasné. Vše bude odhaleno snad na tiskové konferenci organizace Clash of the Stars. Po té se chystá vyzvat zápasníka KSW Lea Brichtu, který měl zápas na 1. galavečeru Clash a od té doby neměl žádné další zápasy v této organizaci do doby, než jej představili jako nového moderátora v zastoupení za Tomáše Le Syho kvůli zachování neutrality,“ rozpovídal se Standa Lukeš o svých plánech stylově z pohledu třetí osoby, jak kdyby tvořil sportovní článek.

Pokud vám jméno Lukeš nic neříká, tak věřte, že jde o legendu, která si dokonce střihla mini-roli ve filmu Párty Harder: Summer Massacre, kde Standa figuroval zhruba 2 vteřiny, kdy hrál na lesní roh, což mu však nebrání v tom aby na tom postavil svou kariéru a budoval tím své už tak velké ego.
A proč zrovna Leo Brichta? V tom má Standa jasno, „Údajně Brichta Gang měl prsty v napadením Tadeáše Veselého na Clash 7, což znova zopakoval Jenys v BrichTalku s Lady Dee, přičemž Leo to zamluvil. A vzhledem k tomu, že Jenys urazil Valérii Holákovou, kde jí ponížil nejenom jako holku, ale i jako člověka na insta stories, kde se prvně zastala jejího kamaráda Tadeáše Veselého a po konferenci Jenyse od Standy Lukeše se pustil i do něj a jak Valerii, tak i Standu nadával do ´kriplů´, což byla poslední kapka a někdo musí nést zodpovědnost. V současné době Leo Brichta i Jenys mají Standu zablokovaného.“

Standa je známý alfasamec, ale elitní domácí bojovník by přeci jen měl být dalece nad jeho síly. To si však příležitostný herec Lukeš nemyslí. „Nemám strach, mé zkušenosti dalece přesahují i profi úroveň. A klidně bych ho dal jako nic. Pokud by zápas odmítl, znamenalo by to, že se mě bojí.“
Standa se v minulosti chlubil i výzvou od Vémoly

„V kauze Riky Fane a Karlose Vémoly jsem se zastal Riky, neboť na rozdíl od něj nic neriskovala, vzhledem k tomu, že byl ženatý a měl rodinu. Tak jsem od něho dostal odpověď, že když nepřestanu, tak mě osobně vyzve do OKTAGONu. V ČR jsem asi jediný pro něj důstojný soupeř, že by mě vyzval osobně,“ pochlubil se totiž Standa Lukeš na svém Threads profilu.

Výzvou od Vémoly to však neskončilo. „V době, kdy byl v O2 Aréně UFC galavečer, který jsem sledoval celý, mi od nich přišel email s nabídkou stát se jedním z nejlepších bojovníků světa. Emailovou adresu jsem si ověřil a byla opravdu pravá. Tak jsem jim odpověděl, že děkuji moc za nabídku, ale že si nevěřím na to, abych mohl být nejlepší bojovník na světě,“ pokračoval Standa, který si před pár dny pořídil vybavení na trénink, takže to se svou kariérou v bojových sportech evidentně myslí hodně vážně.7 komentářů na “Leo Brichta už má dalšího vyzyvatele, ze kterého však asi nebude vůbec nadšený”

  1. Pingback: OKTAGON promotér Novotný kroutí hlavou nad RFA matchmakingem | Shorties

  2. Pingback: Nový projekt a velký cíl! Vašek Sivák má pro fanoušky skvělou zprávu | Shorties

  3. Pingback: Promotér Novotný láká, na co se můžeme těšit na turnaji OKTAGON 59 v Bratislavě

  4. Pingback: Tak pozor! Bitva Růžička vs Sivák by mohla dopadnou, ale ne v RFA! Kde? To neuhodnete

  5. Pingback: OKTAGON promotér Novotný odhaluje, jaké má vztahy s KSW, PFL nebo Cage Warriors

  6. Nechápu, jak takovej frajer, jako je Pavel Bartoš, vyplodí sračku o ničem, jako je tato. Zmar nad zmar..
    Články si příště odpustím a vrátím se k videím z dodávky, ať se daří aspoň tam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *