Leo Brichta mezi nejlepšími momenty turnaje KSW Colosseum 2!

Brichta KSW

Minulou sobotu se konal velkolepý turnaj KSW 83 Colosseum 2, kde debutoval také český zápasník Leo Brichta, který si připsal vítěznou premiéru KSW, když v atraktivním zápase porazil na body Macieje Kazieczka. Na galavečeru bylo k vidění několik krásných ukončení a zajímavých momentů. Organizace zveřejnila deset nejlepších momentů, mezi kterými figuruje i Leo Brichta.

Terminátor Karlos Vémola si rozhodně stojí za svým slovem

Zástupce pražského PriMMAt Gymu Leo Brichta (11-3) se představil na galavečeru KSW 83 Colosseum 2, který se konal na Národním stadionu ve Varšavě. První akci KSW Colosseum v roce 2017 navštívilo 57,766. Na druhý turnaj na Národním stadionu přišla návštěva o něco menší, ale na oficiální čísla si budeme muset chvíli počkat.

Český bojovník Leo Brichta si zde připsal úspěšný debut, když zdolal bývalého titulového vyzyvatele Macieje Kazieczka. Rozhodčí viděli zápas dvakrát ve prospěch českého bojovníka 29-28 a u jednoho naopak zvítězil Kazieczko 29-28. Brichta si tak připisuje premiérové vítězství v polské organizaci KSW. Tento souboj nabídl atraktivní podívanou a tak byl zařazen mezi nejlepších deset momentů celého galavečeru. 

KSW 83 – Bonusy:


2 komentáře na “Leo Brichta mezi nejlepšími momenty turnaje KSW Colosseum 2!”

  1. Pingback: RFA 11 - Vážení: Koho na váhu nepustil doktor? | MMA Shorties

  2. Pingback: Jeden ze zápasníků RFA skončil v nemocnici! Kdo ho dnes nahradí?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *