Legendy UFC tipují očekávaný boxerský super-zápas Fury vs. Usyk

Legendy UFC Alexander Volkanovski a Michael Bisping nabídli fanouškům názor na zápas Fury vs. Usyk a jejich konečné tipy se rozcházejí. Víkendový boxerský střet mezi Tysonem Furym a Oleksandrem Usykem rozhodně rozdělil MMA komunitu, včetně dvou legendárních bojovníků UFC, kteří jistě vědí své o tom, jak se stát nesporným šampionem UFC.

Naštvaný Diego Kotlár se opřel do Clash promotéra Le Syho! Chce miliony a zápas

Zatímco Michael Bisping i Alexander Volkanovski se ve svých rozborech zápasu těžké váhy dotkli mnoha stejných bodů, nakonec dospěli k velmi rozdílným výsledkům. Kdo podle nich v sobotu večer zvítězí? Michael Bisping se staví na stranu Oleksandra Usyka. Přestože je bývalý šampion UFC ve střední váze Michael Bisping výrazně menším bojovníkem s menšími zkušenostmi s boxem na nejvyšší úrovni, tipuje Oleksandra Usyka, který prý Furyho připraví o neporazitelnost. 

„Samozřejmě, že Furyho dosah bude problém a Tyson je rychlý, dobře pohybuje hlavou a to je důvod, proč je neporažený,“ uvedl Bisping prostřednictvím svého oficiálního kanálu na YouTube: „Plný respekt k Tysonu Furymu, jen si myslím, že to Usyk zvládne. V tomto zápase tipuji Usyka a hodně vycházím z těch dvou vítězství nad Anthonym Joshuou. Usyk je navíc zvyklý bojovat s většími chlapy, tohle pro něj není nic nového. Myslím, že je rychlejší, má lepší práci nohou a lepší techniku.“
Přestože bývalý král pérové váhy UFC Alexander Volkanovski sdílel svá videa s předpověďmi na vítězství Usyka, nyní pozměnil názor a nabídl tvrzení, proč vyhraje právě Tyson Fury. „Usyk je velmi neortodoxní, má svůj vlastní jedinečný styl a je menší, ale proti těmto větším chlapům toho dobře využívá a jeho práce nohou je velmi, velmi dobrá.

„Vzpomínám si, že Tyson mluvil o jednom ze svých nejtěžších zápasů a bylo to proti někomu menšímu, a říkal, že s ním měl velké problémy, takže to je určitý faktor, ale on si je nyní vědom toho Usykova „nešikovného stylu“. Je to ošemetné, protože oba jsou skvělí bojovníci, ale já se tady přikláním k velikosti Tysona Furyho… Rád se dívám na zápas Usyka, ale myslím, že díky velikosti vyhraje Tyson,“ dodal Volkanovski.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *