Legendární zápasník a člen Síně slávy UFC napadl na UFC 270 fanouška

Don Frye

Bývalý zápasník a člen Síně slávy UFC Don “Predátor” Frye zašel na proběhnuvší turnaj UFC 270, který se o víkendu konal v Anaheimu, a i jako fanoušek ukázal, že je v něm stále bojovník. Frye se během galavečeru dostal do sporu s jedním z diváků a legendární zápasník neudržel nervy na uzdě.

Nelítostné UFC se bude soudit s Francisem Ngannou?

56letý bývalý šampion UFC se dostal do hádky s fanouškem během jednoho ze zápasů na proběhnuvším galavečeru UFC 270. Oba muži si chvíli vyměňovali svoje názory a Fryeovi už nejspíš došla trpělivost a fanouška udeřil pěstí do obličeje. Není jasné, co začalo hádku mezi legendárním zápasníkem a naštvaným fanouškem.

Doposud se neobjevily žádné zprávy o tom, že by proti Fryeovi byla vznesena nějaká obvinění z napadení. Podle zpráv serveru TMZ fanoušek celý konflikt odstartoval, když prý Frye vyzval na souboj a ten mu prý rád vyhověl. Bývalý zápasník poté prozradil, že muž byl opilý a srazil mu jeho kovbojský klobouk z hlavy. Poté si vyměnili několik ostrých slov. Fanoušek nakonec bývalého šampiona UFC vyzval k potyčce.

Frye byl považován za revoluční postavu MMA poté, co zvítězil na turnajích UFC 8 a Ultimate Ultimate 96. Frye poté pokračoval ve velmi úspěšné kariéře v japonské organizaci Pride. Don Frye byl uveden do Síně slávy UFC v roce 2016. Žádný bojovník nebyl v počátcích UFC komplexnější než právě Predátor. Frye vyhrával souboje na submise, kopy i údery. Pomohl tak vytvořit samotnou definici „smíšených bojových umění“. Frye je stále velmi silný, jak ukázal na víkendovém UFC 270.
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *