Legendární Konečný naznačuje, že je duel Vémola vs Marpo domluvený?

Lukáš Konečný Vémola Marpo




Už dnes nás čeká turnaj OKTAGON UDG, jehož hlavním zápasem je boxerský souboj Vémola vs Marpo. Celý turnaj je prezentován jako jedna z největších boxerských akcí, které se kdy na domácí scéně odehrály, i když většina aktérů vlastně pochází z MMA světa. a s boxem nemá až tak velké zkušenosti. Příkladem může být hlavní hvězda Vémola, pro kterého to bude ringová premiéra. Pro box je to však i tak skvělá šance, jak si může získat nové fanoušky a zvednout popularitu, která poslední roky spíše upadá. Zdá se však, že například legendární boxer Lukáš Konečný ze souboje není dvakrát nadšený a naopak naznačuje, že je domluvený.




Jako houba! Kolik má Karlos Vémola pár hodin po vážení?

“Nevím a nevím. To je zapas, který je na jednu stranu velmi vyhecovaný, ale na druhou jde pouze o exhibici a všem hlavně o prachy. Takže výsledek může být jakýkoliv, záleží na sázkách a domluvě. Já třeba MMA nesleduju, tento výsledek mě však opravdu zajímá. Bohužel vím, že o výsledku nemusí rozhodovat pouze umění aktérů. Přesto tento výsledek budu hned ráno po akci hledat!” nechal se Lukáš Konečný slyšet pro iSport.cz. Zápas ho tedy evidentně zajímá, ale zase na tak moc, aby si koupil PPV a sledoval ho živě. Konečný je navíc evidentně zvyklý, že jsou boxerské exhibice předem domluvené, což byl vlastně příklad jeho nedávného troj-souboje, ve kterém se utkal s ženou, podnikatelem a bývalým fotbalistou, který ho poslal k zemi.

“Jsem rád, že Konečný není vůbec zaujatý a hlavně mu nikdy nešlo o prachy. To je hrozná zášť a závist, že neumí uchopit box zajímavě, ale snad se to povede Patron Boxing,” reagoval například Daniel Škvor na svém IG profilu.




A jaký názor má účastník OH 2000 Rudolf Kraj? “Vůbec nevím, jak zápas dopadne, ale myslím, že to rozhodně nebude hezký zápas a opravdu nedokážu tipnout. Ze začátku jsem si myslel, že určitě Marpo, ale Karlos trénuje s Míťou Soukupem a udělal docela progres. Každopádně na tréninku a v zápase je to jiný! Takže fakt nevím, sám jsem zvědavej.”

Jak to dopadne se dozvíme už dnes večer na turnaji OKTAGON UDG, jehož celou kartu lze sledovat jen skrze PPV OKTAGON TV.

Zdroj: iSport.cz

Úvodní foto via Seznam Zprávy / OKTAGON MMA






Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *