Lauberová vysvětluje svůj smradlavý Clash útok! Čím na rivalku útočila a proč?

Clash Lauberová

Organizace Clash of the Stars měla včera na programu další tiskovou konferenci, skrze kterou odhalovala startovku na již sedmou akci, která se koná 27.1. ve Sportovní hale FORTUNA v Praze. O hlavní zápas se postará boxerský souboj Bejr vs Soukup, ale do akce jde i celá řada dalších tváří. Dokonce uvidíme hned 3 ženské souboje, mezi kterými je i duel pornohereček Lauberová vs Lady Dee. Právě první jmenovaná se postarala o pozdvižení, když předvedla hodně nečekaný a bizarní útok.


 

Organizace Clash of the Stars jde poprvé do přímého souboje s OKTAGONem

„Potřísnila jsem Lady Dee kočičími a psími výkaly naředěnými vodou. Mám doma pět kočiček a jednoho psa. Původně jsem to na ní chtěla vykydat už na předchozím galavečeru, ale bohužel mi byla láhev s výkaly sebrána ochrankou.

Obávala jsem se dnes, aby mě nešacovali, takže jsem to zakamuflovala do bot, které jsem si vzala do velké cestovní tašky, jako že je budu mít na převlečení na potom. Něco jsem si dala do kabelky a dokonce i mezi nohama jsem si něco pronesla.
   

Naštěstí mě nikdo nekontroloval, ale i kdyby, tak mezi stehny bych to pronesla úplně v klidu. Pak jsem jen čekala na vhodnou příležitost, protože z obou stran byla ochranka, takže jsem se bála, aby mě nechytili, než k ní doběhnu. Vyšlo to a já jsem spokojená. 

Lady Dee si hraje na neviňátko a mele sra*ky. Hrozně si vymýšlí, takže jsem chtěla, aby se v těch sra*kách i vymáchala. Vadí mi na ní to, že lže a že se na tomhle všem domluvila s Evou Feuereislovou.

Nemuselo to vůbec být, kdyby nebyla zákeřná svi*ě. Šlo mi o princip. Mě nijak nezesměšnilo, že se mnou nechtěla točit kvůli nějakým výrůstkům, ale chtěla mi jen dělat zle, přitom vše bylo jinak.
   

Samozřejmě je to moc, ale chtěla jsem to trochu oživit. Na Clash of the Stars 6 byly ty hroty mezi bojovnicemi nijaké a žádné. Chtěla jsem dát fanouškům dávku bizaru po delší době. Myslím si, že jsem to oživila. Lidé jsou asi nasra*í, ale s tím jsem do toho šla. Základna haterů se asi rozroste. Všichni mají hatery, i ti nejlepší,“ vysvětlila Lauberová pro kanál Willy Cao, čím a proč vlastně takhle útočila.

Na tiskových konferencích jsme už viděli leccos, ale něco podobného ještě je. Otázkou je, zda už organizaci nezačíná bizar přerůstat přes hlavu. Minule to byl útok neznámou látkou, nyní exkrementy. Co přijde příště?
  

Clash of the Stars 7:

Psycho Michal vs Filip Procházka
Maniac Cop vs Elmo
Daniel Bek vs Aleky
Kluk s kamením vs Kukis
Anonymous vs Bourák
Dan Bayer vs Alex Zach
Žralok vs Mikulášek
Nikola Lauberová vs Lady Dee
Kotlár v Gappa
Veselý vs Fayne 2
Laduška vs Mína
Kroka vs Čonny
Inked Dory vs Ryndová 2
Psychopat Bejr vs Jaromír Soukup


2 komentáře na “Lauberová vysvětluje svůj smradlavý Clash útok! Čím na rivalku útočila a proč?”

  1. Pingback: Promotér Novotný překvapivě chválí Clash of the Stars, ale má i kritiku | Shorties

  2. Pingback: Clash promotér Tomáš Le Sy vysvětluje lednový termínový střet s OKTAGONem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *