Lákavé laso? Karlos Vémola reaguje na možný návrat do ligy mistrů UFC

Vémola

Mnozí tomu sice nevěřili, ale Karlos Vémola na turnaji OKTAGON 58, kde v hlavním zápase porazil Attilu Végha a srovnal tak sérii na 1:1, opravdu ukončil kariéru. Tedy částečně, protože právě rivalovi a vedení organizace předal své rukavice s tím, že pokud bude zájem o trilogii, tak do ní rád nastoupí. Někteří fanoušci však spekulují, zda by po skvělém výkonu nemohlo znovu přijít nějaké laso z UFC. Co na to Vémola, pro kterého byl návrat do ligy mistrů velký sen?


Smutný David Kozma prolomil mlčení a nabídl reakci na tvrdé KO od Drákuly

„Já si myslím, že ne,“ reagoval Vémola v rámci svého živého vysílání na hypotetickou otázku, zda by přeci jen prodloužil kariéru, kdyby nyní dostal nabídku od UFC. „Já si myslím, že ne. Byl to sen, který už pominul. Už tam jsou jiní lidé, na které v životě nebudu mít. Jsou o level výše. Podívejme se na Jiřího Procházku, v jaké je on formě a tak dále. Já bych zase musel hubnout do 84 a už prostě se svými závazky, rodinou, zvěří a podobně nejsem schopen tomu obětovat to, že bych na x měsíců odjel do USA na kemp a tak dále. Už bych to asi prostě nedokázal a možná ani nechtěl. Už je to pro mě moc.

Někdy vás může bavit hrát hokej a, i když se s tím nechci srovnávat, protože je to jiná dimenze, když hrál Jarda Jágr na Kladně, tak to bylo v době, kdy na NHL nedosáhl. Asi to vůbec není na pořadu dne. Asi bych to nechtěl. Speciálně teď, když jsem v důchodu a čeká mě možná jen jeden poslední zápas.“

Sen o UFC tedy bohužel zůstane nenaplněný, ale stále platí, že byl Terminátor první Čech, který se do ligy mistrů dostal a reprezentoval nás tam. Po návratu do ČR pak pomáhal stavět celou scénu, která se nyní i díky OKTAGONu extrémně rychle rozrůstá a posouvá.
 

20.7. Bratislava – OKTAGON 59

Lima vs Magard 2 – o titul bantamové váhy

Paradeiser vs Torres

Barborík vs Rajewski

Čepo vs Kartal

Kníže vs Úškrt

Ďatelinka vs Raška

Szabová vs ?

Bogdanović vs Keita
7.9. – Oberhausen – OKTAGON 60

Stolze vs Kohout

Nazhand vs Handanagić

21.9. – Brno – OKTAGON 61

Kalašnik vs ?

Lengál vs ?

Roušal vs ?

12.10. – Frankfurt – OKTAGON 62

Jungwirth vs Eckerlin

Coga vs Račić

Engizek vs ?
1 komentář na “Lákavé laso? Karlos Vémola reaguje na možný návrat do ligy mistrů UFC”

  1. Pingback: TOP 50 má nového střelce! Klein vyletěl ve světovém žebříčku a má nový rekord

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *