Lajoš Klein stručně reaguje na svou prohru

Lajoš Klein
Lajoš Klein má za sebou další UFC zápas, který bohužel nedopadl tak, jak se asi čekalo. Lajoš totiž se srdnatým soupeřem Landwehrem prohrál na submission, (anaconda choke), čímž bohužel zhoršil svou UFC bilanci na 1-2, kdy hrozí, že s ním liga mistrů bohužel neprodlouží smlouvu. Původní kontrakt byl totiž na 3 zápasy. Vše se však zatím bude teprve řešit, takže je šance, že Lajoš v UFC setrvá.
“Mrzí mě to, lidi. Brzy k tomu řeknu víc. Děkuju těm, kteří fandili a fandí mi i nadále a stojí při mně,” vzkázal Lajoš Klein na svém IG profilu.

Lajoš si tak v UFC bohužel připsal druhou prohru v řadě, čímž hodně ohrozil své setrvání v lize mistrů. V obou případech, kdy prohrál, předvedl atraktivní výkony, takže je stále šance, že v UFC zůstane, ale zatím to bohužel není jisté. Vedení totiž průběžně roster zápasníků mění. Není to tak dávno, co UFC opustily legendy, jako je Anderson Silva, Yoel Romero, Anthony Johnson a další.

Uvidíme tedy, jak se situace vyvine. Aktuálně má Slovensko v UFC dva zástupce. Minulý týden totiž UFC smlouvu získal Martin Buday, který si se soupeřem poradil hned v prvním kole. Šlo tedy o druhého reprezentanta Spartakus Fight Gym, který se do ligy mistrů probojoval.
“Jsem opravdu šťastný, že jsem získal výhru. Doufám, že jsem udělal dojem natolik, aby mi dal Dana White smlouvu. Jsem opravdu šťastný za to, jak to dopadlo,” reagoval hned po zápase Martin Buday během rozhovoru s Laurou Sanko. “Cílem bylo držet ho na pletivu a kontrolovat ho, protože jsme věděli, že soupeř bude hodně tlačit a zkoušet trefit nějakou velkou ránu. Počítali jsme i s kopy, které taky doručil. Připravili jsme tedy taktiku, že jej budeme tlačit na pletivo a tam přijdou kolena a lokty. Což se taky povedlo… Slyšel jsem, jak mu ta kolena vadí. Bolelo ho to, tak jsem na to tlačil a čekal, zda bude schopen pokračovat… Pokud dostanu smlouvu, tak to pro mě bude znamenat všechno. Byla by to největší věc v mé kariéře.”

Martin sice vyhrál, ale stále neměl jisté, že smlouvu dostane. Show DWTNCS totiž funguje tím stylem, že proběhnou všechny zápasy (4-5) a poté se Dana White rozhodne, komu dá smlouvu a komu ne. V případě Martina však neváhal a slovenského borce okamžitě upsal.
“Jsem opravdu šťastný, že jsem smlouvu získal. Plní se mi sny. Hned jak se vrátím domů, tak začnu pracovat a budu připravený na další zkoušky,” reagoval Martin poté, co se dozvěděl, že získal UFC kontrakt. Dana White celkem rozdal 3 smlouvy.
2 komentáře na “Lajoš Klein stručně reaguje na svou prohru”

  1. Pingback: Bellator 268: Výsledky a Highlighty | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *