Lajoš Klein srovnává UFC a OKTAGON a přiznává, co mu chybí

Klein OKTAGON UFC

Lajoše Kleina lze brát jako bojovníka, který se do UFC dostal i díky skvělé sérii v rámci organizace OKTAGON MMA. Klein už měl samozřejmě krásně nakročeno před OKTAGONem, ale díky několika výhrám a tvrdým ukončením se svému snu výrazně přiblížil. Dobře tedy dokáže porovnat, jak se obě organizace liší.


 

Důležité zákulisní info! Už víme, proč Růžička video nevysvětlil a v podstatě se neomluvil

„Myslím si, že hlavní rozdíl je v kvalitě zápasníků, v UFC je opravdu špička. Samozřejmě i OKTAGON od doby, co jsem tam měl poslední zápas, se extrémně posunul a je úplně jinde. Nemůžu to úplně přesně porovnat. Vidím, že i ti kluci v OKTAGONu jsou šikovní. Ale myslím si, že UFC je stále někde jinde. Hlavně kvůli tomu je to topka a chce tam být každý zápasník.,“ prozradil Lajoš Klein pro Sport.cz.

OKTAGON dříve musel sázet na to, že si hvězdy budoval, ale to už se před lety změnilo, takže nyní nabízí odchovance i známé tváře MMA světa. Hodně celé věci pomohla expanze do Německa, která si vyžádala výrazné posilování soupisky, nebo projekt Tipsport Gamechanger, který do OKTAGONu přilákal hodně šikovná jména.
   

Obecně se však říká, že v UFC je bojovník jen jeden z mnoha, což vlastně slovenský bijec do určité míry potvrzuje, „Chybí mi ta fanouškovská základna. Když jsem nastupoval tady doma, tak to bylo úplně něco jiného. Všichni mi fandili, což teď moc není. V UFC jsem skoro vždy nastupoval jako outsider a většinou mě během cesty do klece vypískali.

I to ale má něco do sebe a člověka to nakopne k tomu ukázat, že soupeře může porazit. Tak, jak je to teď, si užívám. Dokonce jsem měl poslední zápas ve vyprodané hale a byl jsem na hlavní kartě. Atmosféra byla super, diváci fandili, za což jsem byl rád. Když jsem šel po zápase ven z arény, tak se všichni se mnou chtěli fotit. Bylo to příjemné.“


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *